-17%
Produkt nie je dostupný pre Slovensko 9

Produkt nie je dostupný pre Slovensko 9

  • Produkt nie je dostupný pre Slovensko 9
Pri kúpe získate 2.29 EUR späť
do pokladničky na ďalší nákup
Výrobca: Valavani
Cena teraz
46.19 EUR
55.42 EUR, dnes ušetríte: 9 EUR
SkladomU Vás do 26.8.
Zobraziť popis >

Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z radu MAGNETIFICO power of pheromones. Tzv. feromóny pre mužov prémiovej kvality.

PHEROMONE SELECTION PRE MUŽOV - MAGNETIFICO POWER OF PHEROMONES

RAD PRE MUŽOV. UNIKÁTNE PARFÉMY PRE ZVÝŠENIE SEXUÁLNE PRÍŤAŽLIVOSTI, sebavedome a REŠPEKTU PRE MUŽOV

Jedinečné zloženie radu MAGNETIFICO power of pheromones pre mužov bolo poskladaných tak, aby pomohlo zvýšiť sexuálnu príťažlivosť mužov z pohľadu žien. Obsahuje zložky navrhnuté pre podvedomé zvýšenie "sexuálnej chémie". Boli navrhnuté, aby Vám pomohli nielen pri zvýšení sexuálnej príťažlivosti, ale aj pri pracovnom pohovore, v škole pri skúškach alebo na obchodnom rokovaní. Pomôžu Vám tiež zvýšiť rešpekt u vašich sokov v láske.

AT-SC-R FORMULA

Rad MAGNETIFICO - power of pheromones má jedinečné zloženie, ktoré bolo vyvíjané na základe AT-SC-R formule. AT-SC-R FORMULA for man je unikátna kombinácia látok, ktoré Vám majú pomôcť zvýšiť sexuálnu príťažlivosť z pohľadu žien pomocou ich podvedomia a zmyslov. Majú napomôcť zvýšiť mužom sebavedomie a rešpekt u mužov i žien.

Pheromone Seduction, Allure i Selection sú pravé parfumy. To znamená, že obsahujú viac ako 15% vonných zložiek! Ich výdrž je naozaj neuveriteľná. Konkurencia často píše, že predáva parfumy s feromónmi pre mužov, ale často sa jedná len o toaletnú vodu alebo parfumovanú vodu. Dajte pozor čo za svoje peniaze kupujete!

AKO POUŽÍVAŤ MAGNETIFICO POWER OF PHEROMONES A Ako vonia PHEROMONE SELECTION

Používate ako klasický parfum. Aplikujte na krk, dekolt alebo oblečenie.

Kompozícia plná kontrastov je ako stvorená pre moderného muža. Počiatočné ovocné akordy sú obalené svieže mätou, jazmínom a škoricou. V spojení s pačuli, ambrou a vanilkou tvorí až neuveriteľne rôznorodú originálne koreneno - drevitú sladšie vôňu. Elegancia a luxus pre akúkoľvek príležitosť.

Typ: ovocno - drevitý

Hlava: jahoda, jablko, ananás, rasca, šalvia, grapefruit, Elemi živice
Srdce: mäta, suchý strom, jazmín, škorica, muškátový oriešok
Základ: Tonka, vanilka, pižmo, pomarančový kvet

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz