Produkt nie je dostupný pre Slovensko 69

Produkt nie je dostupný pre Slovensko 69

  • Produkt nie je dostupný pre Slovensko 69
  • Produkt nie je dostupný pre Slovensko 69
Pri kúpe získate 0.89 EUR späť
do pokladničky na ďalší nákup
Výrobca: Lovely Lovers
Cena teraz
18.20 EUR
18.16 EUR, dnes ušetríte: -0 EUR
SkladomU Vás do 26.8.
Zobraziť popis >

Parfumovaný produkt pre mužov so zvodnou vôňou od značky LovelyLovers. Tzv. feromóny pre mužov pre zvýšenie príťažlivosti.

PARFEMOVNÝ PRODUKT PRE ZVÝŠENIE PRÍŤAŽLIVOSTI OBOHATENÝ O TÓNY mužského AROMA

Výsledok skúmania viac ako 107 * látok (tzv. Pachových atraktantov)
* - kvôli získaniu špeciálna formula BeMINE INTENSE Pheromones bolo preskúmané až 107 rôznych komponentov

ČO JE BEMINE Fragrance A AKO PÔSOBÍ?

BeMine Fragrance 10ml sú tzv. Feromóny pre mužov so zvodnou vôňou. Parfemovaný produkt bol navrhnutý tak, aby pomohol zvýšiť záujem žien tým, že podnecuje a sústreďujú ich pozornosť na mužov a pomohol mužom vytvoriť auru "alfa samca"

PRE KOHO JE BEMINE Fragrance PRE MUŽOV URČENÝ?

BeMINE Fragrance MAN 10ml od LOVELY LOVERS sú tzv. Feromóny pre mužov, ktorí chcú využiť ich pozitívny vplyv. Rozlišujeme 4 hlavné ciele, ktorých dosiahnutie bude ľahšie:

1) ATRAKTIVITA a FLIRT

Vďaka pôsobeniu na podvedomie žien pomocou starostlivo vybraných pachových zložiek, vám BeMine pomôže stať sa v ich očiach oveľa atraktívnejšie, čo znásobí vašu šancu na úspech pri zvádzaní!

2) medziľudské vzťahy

Pachové zložky majú vplyv na náklonnosť ľudí s ktorými zdržiavate. Vhodná kombinácia Vám pomôže uľahčiť každodenný, spoločenské a pracovné vzťahy.

3) EFEKT V PRÁCI

Pomôžu Vám byť vnímaný ako partner hodný dôvery. Získané charizma a autorita sú neoceniteľné počas práce spočívajúce napr. V riadení pracovníkov, pri kontakte so zákazníkom alebo počas rokovania so šéfom ohľadom zvýšenia platu.

4) ALFA SAMEC

Pomôžu Vám zvýšiť sebaistotu, čo uľahčuje získanie dominancie v skupine a zvýši afinitu partnerov / partneriek na naše podmanivé pôsobenie.

OVERENIE RECEPTÚRA "INTENSE PHEROMONES" - 1. MIESTO!

Efektivita účinku záleží predovšetkým na optimálnych proporciách produktu, ktoré sú starostlivo stráženým tajomstvom výrobcu. Spokojnosť zákazníkov potvrdzuje fakt, že značka LOVELY LOVERS obsadila 1. miesto v celo poľskej súťaži "Vavrín SPOTREBITEĽA - Objav roka 2014". Je to projekt spotrebiteľov, ktorý každý rok nominuje najpopulárnejší, nové a inovované značky v daných kategóriách. LOVELY LOVERS sa môže pýšiť víťazstvom v kategórii: "intímne prípravky". Ďakujeme!

TÓNY VÔŇA BEMINE fragrance MAN:

      • HLAVA: bergamot, citrón
Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz