Produkt nie je dostupný pre Slovensko 37

Produkt nie je dostupný pre Slovensko 37

  • Produkt nie je dostupný pre Slovensko 37
  • Produkt nie je dostupný pre Slovensko 37
Pri kúpe získate 2.13 EUR späť
do pokladničky na ďalší nákup
Výrobca: Lovely Lovers
Cena teraz
43.08 EUR
43.08 EUR, dnes ušetríte: 0 EUR
SkladomU Vás do 26.8.
Zobraziť popis >

Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti, charizma a sexappealu od značky Lovely Lovers, tzv. Feromóny pre ženy.

PARFUM PRE ZVÝŠENIE PRÍŤAŽLIVOSTI - vytvorené vo FRANCÚZSKU

Originálne buket dámskej vône vznikol vo Francúzsku vďaka skúsenostiam značky LOVELY LOVERS. V dôsledku výskumu a testov 237 pachových atraktantov v rôznych kompozíciách boli vybrané tie, ktoré najviac zapôsobili na opačné pohlavie. Najvyššia koncentrácia a kvalita zložiek použitých pri tvorbe tejto kvetinovo-ovocno-drevité kompozície umožňuje vytvoriť auru zvodkyne plnú ženských vibrácií, elegancie a pôvabu. Potvrdením najvyššej kvality a spokojnosti sú získané ocenenia: vavrín SPOTREBITEĽOV Objav roka a víťazstvo v súťaži ZLATÁ sedmička kozmetické brandže.

nezostanú nepovšimnuté

Žena, ktorá je "odetá" do týchto "feromónov pre ženy", neprejde bez toho, aby nebola povšimnutia. To Vám môžeme zaručiť! Postupne sa uvoľňujúce parfumy uľahčujú vytvorenie pozitívneho prvého dojmu. Zvýrazňujú osobnostné rysy ženy typu alfa. Bola navrhnuté, aby nadväzovanie prvého kontaktu a udržiavanie vzťahu bolo oveľa jednoduchšie. Produkty BeMine boli navrhnuté tak, aby pomohli zvýšiť záujem mužov tým, že podnecujú a sústreďujú ich pozornosť na ženy a pomohli im vytvoriť auru "alfa samica".

AKÁ JE VÔŇA ALFA SAMICE?

Podľa toho, či vôňu popisuje muž alebo žena, môžu byť tóny vône parfumu BeMINE vnímané mierne odlišne. Spoločným hlavným rysom tejto vône je však (nezávisle na pohlaví posudzujúci osoby) jej výrazne zvodná ženská aura spojená s vibrujúcim kvetinovo-ovocno-drevitým charakterom, ktorý sa výnimočným spôsobom nesie za svoju nositeľkou a dáva o sebe poznať na každom kroku. Ľahký začiatok sa vyznačuje mimoriadnou zmyselnosťou vďaka bergamotu v kombinácii s čiernymi ríbezľami. Keď sa vôňa usadia na pokožke, odhalí svoje pižmovo-kvetinové srdce vďaka pôvabu ruže, pakostu a kvetom pomaranča. Dopĺňa to mimoriadne zmyselný základ spájajúce v sebe hĺbku santalového dreva s drevom cédrovým a pačuli. Rýchly test vykonaný na zápästí to neodhalí. Preto, aby sme dobre poznali a plne pocítili túto vôňu, musíme ju chvíľu "ponosit", aby sa uvoľnili všetky jej frakcie.

HLAVA: bergamot, čierne ríbezle
SRDCE: pižmo, kvet ruže, pakost, pomarančový kvet
ZÁKLAD: cédrové drevo, santalové drevo, pačuli

Parfumy LL BeMINE 100ml WOMAN sa vďaka obsahu maximálneho množstva pachových atraktantov povolených IFRA (International Fragrance Association) vyznačujú dokonalou projekciou rafinovaných tónov vôňou a predovšetkým niekoľkohodinové stálosťou. V skratke povedané: nemôže existovať silnejší legálne produkt s takým zložením! Postrehnuteľná najvyššia kvalita zložiek i samotnej kompozície vytvára ženskú auru, ktorá sa rozprestiera okolo užívateľky a pomáha zvýrazňovať jej eleganciu a úroveň.

PRE KOHO JE BEMINE URČENÝ?

LL BeMINE sú tzv. Feromóny pre ženy, ktoré chcú

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz