Feromóny pre mužov BeMine 2ml - Lovely Lovers

Feromóny pre mužov BeMine 2ml - Lovely Lovers

  • Feromóny pre mužov BeMine 2ml - Lovely Lovers
Pri kúpe získate 0.19 EUR späť
do pokladničky na ďalší nákup
Výrobca: Lovely Lovers
Cena teraz
4.27 EUR
4.23 EUR, dnes ušetríte: -0 EUR
SkladomU Vás do 26.8.
Zobraziť popis >

Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti, charizma a sexappealu od značky Lovely Lovers. Tzv. feromóny pre mužov. Malé praktické balenie na cesty.

PARFUM PRE ZVÝŠENIE PRÍŤAŽLIVOSTI - vytvorené vo FRANCÚZSKU

Originálne buket pánskej vône vznikol vo Francúzsku vďaka skúsenostiam značky LOVELY LOVERS. V dôsledku výskumu a testov 237 pachových atraktantov v rôznych kompozíciách boli vybrané tie, ktoré najviac zapôsobili na opačné pohlavie. Najvyššia koncentrácia a kvalita zložiek použitých pri tvorbe tejto drevito-korenisto-kvetinové kompozície umožňuje vytvoriť auru zvodca plnú mužských vibrácií, elegancie a sviežosti. Potvrdením najvyššej kvality a spokojnosti sú získané ocenenia: vavrín SPOTREBITEĽOV Objav roka a víťazstvo v súťaži ZLATÁ sedmička kozmetické brandže.

nezostanú nepovšimnuté

Muž, ktorý je "odetý" do týchto "feromónov pre mužov", neprejde bez toho, aby nebol povšimnutia. To Vám môžeme zaručiť! Postupne sa uvoľňujúce parfumy uľahčujú vytvorenie pozitívneho prvého dojmu. Zvýrazňujú osobnostné rysy muža typu alfa. Bola navrhnuté, aby nadväzovanie prvého kontaktu a udržiavanie vzťahu bolo oveľa jednoduchšie. Produkty BeMine boli navrhnuté tak, aby pomohli zvýšiť záujem žien tým, že podnecujú a sústreďujú ich pozornosť na mužov a pomohli im vytvoriť auru "alfa samca".

AKÁ JE VÔŇA alfa samca?

Podľa toho, či vôňu popisuje muž alebo žena, môžu byť tóny vône parfumu BeMINE vnímané mierne odlišne. Spoločným hlavným rysom tejto vône je však (nezávisle na pohlaví posudzujúci osoby) jeho výrazne mužská aura spojená s vibrujúcim drevito-korenistým charakterom sviežosti, ktorá sa výnimočným spôsobom nesie za nositeľom a dáva o sebe poznať na každom kroku. Silný začiatok sa vyznačuje neobvyklou sviežosťou vďaka rozmarínu v kombinácii so zelenými listami pomaranča a levanduľou. Keď sa vôňa usadia na pokožke, odhalí svoje zelené a korenistej srdce vďaka galbanu, kvetom pakostu a bylinné sviežosti šalvie muškátovej. Dopĺňa to mimoriadne zmyselný základ spájajúce v sebe hĺbku santalového dreva s vetiverom, zakončený dubovým machom. Rýchly test vykonaný na zápästí to neodhalí. Preto, aby sme dobre poznali a plne pocítili túto vôňu, musíme ju chvíľu "ponosit", aby sa uvoľnili všetky jej frakcie.

HLAVA: rozmarín, levanduľa, pomarančový list
SRDCE: galbanum, šalvia muškátová, pakost
ZÁKLAD: santalové drevo, labdanum, dubový mach, vetiver, céder

Parfumy LL BeMINE MAN sa vďaka obsahu maximálneho množstva pachových atraktantov povolených IFRA (International Fragrance Association) vyznačujú dokonalou projekciou rafinovaných tónov vôňou a predovšetkým niekoľkohodinové stálosťou. V skratke povedané: nemôže existovať silnejší legálne produkt s takým zložením! Postrehnuteľná najvyššia kvalita zložiek i samotnej kompozície vytvára mužskú auru, ktorá sa rozprestiera okolo používateľa a pomáha zvýrazňovať jeho eleganciu a úroveň.

PRE KOHO JE BEMINE URČENÝ?

LL BeMINE sú tzv. Feromóny pre muža, ktorý chce vedome využívať ich pozitívneho vplyvu. Rozlišujeme 4 hlavné ciele, ktorých dosiahnutie bude ľahšie:

1) ATRAKTIVITA a FLIRT

Vďaka pôsobeniu na podvedomie žien pomocou starostlivo vybraných pachových zložiek, vám BeMine pomôže stať sa v ich očiach oveľa atraktívnejšie, čo znásobí vašu šancu na úspech pri zvádzaní!

2) medziľudské vzťahy

Pachové zložky majú vplyv na náklonnosť ľudí s ktorými zdržiavate. Vhodná kombinácia Vám pomôže uľahčiť každodenný, spoločenské a pracovné vzťahy.

3) EFEKT V PRÁCI

Pomôžu Vám byť vnímaný ako partner hodný dôvery. Získané charizma a autorita sú neoceniteľné počas práce spočívajúce napr. V riadení pracovníkov, pri kontakte so zákazníkom alebo počas rokovania so šéfom ohľadom zvýšenia platu.

4) ALFA SAMEC

Pomôžu Vám zvýšiť sebaistotu, čo uľahčuje získanie dominancie v skupine a zvýši afinitu partnerov / partneriek na naše podmanivé pôsobenie.

SPÔSOB POUŽITIA:

Flakón 2ml je praktické balenie "na skúšku" alebo vhodné na cesty, lebo ho môžete mať kedykoľvek pri sebe. Je opatrený rozprašovačom a najlepšie je vhodné ho aplikovať v okolí krku, na zápästí alebo na paže. Jedná sa o najlepšie prekrvené (a tým aj najteplejšie) zóny na ľudskom tele. Práve na nich sú pachové atraktanty najefektívnejšie. Môžeme ich tiež naniesť na obliečky alebo na iné miesto, kde chceme, aby sa vo vzduchu vznášala aura "alfa samca".

Obsah: 2ml

ZNAČKA LOVELY LOVERS - S náruživosťou K LÁSKE ..

Značka LOVELY LOVERS je výsledkom práce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátny a účinnú formulu za dostupnú cenu. Vďaka tomu vznikla rada intímne kozmetiky pre náročných užívateľov, ktorí si cenia najvyššiu kvalitu intímneho života. Všetky produkty boli dermatologicky testované, boli vyrobené podľa farmaceutických noriem GMP (ang. Good Manufacturing Practice) a zaregistrované v CPNP (Cosmetic Products Notification Portal). Najvyššie štandardy kontroly kvality a pôvodu surovín poskytujú spotrebiteľom istotu, že výrobky majú tú najvyššiu kvalitu, potvrdenou testami a posudky spokojných zákazníkov. čo potvrdzuje cena udelená za získanie 1. miesta v hlasovaní vavrín SPOTREBITEĽA - Objav roka 2014 v kategórii "intímne prípravky".

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz