Produkt nie je dostupný pre Slovensko 42

Produkt nie je dostupný pre Slovensko 42

  • Produkt nie je dostupný pre Slovensko 42
  • Produkt nie je dostupný pre Slovensko 42
Pri kúpe získate 0.89 EUR späť
do pokladničky na ďalší nákup
Výrobca: Lovely Lovers
Cena teraz
18.20 EUR
18.16 EUR, dnes ušetríte: -0 EUR
SkladomU Vás do 26.8.
Zobraziť popis >

Vonná esencia pre zvýšenie príťažlivosti. Možno používať so svojím parfumom. Tzv. "Čisté feromóny" pre mužov.

Vonnú esenciu PRE ZVÝŠENIE PRÍŤAŽLIVOSTI

BeMine PURE 10ml, obsahujú iba jemné pachové atraktanty, ktoré však neovplyvnia vôňu vášho parfumu. Môžete ich používať zároveň so svojim obľúbeným parfumom. Ale odporúčame ich používať samostatne. Pre svoju jemnú vôňu, ktorú môžete skombinovať so svojím parfumom býva označovaný ako tzv. "Čisté feromóny pre mužov"

AKO BEMINE PURE PÔSOBÍ?

Koncentrovaná forma jemných pachových atraktantov navrhnutá tak, aby pomohla zvýšiť záujem u žien tým, že je podnecujú a sústreďujú ich pozornosť na mužov a pomohla mužom okolo seba vytvoriť auru dominancie.

PRE KOHO JE BEMINE PURE URČENÝ?

BeMINE PURE MAN 10ml od LOVELY LOVERS je produkt pre každého muža, ktorý chce vedome a nenápadne využiť jeho pozitívneho pôsobenia. Rozlišujeme 4 hlavné ciele, ktorých dosiahnutie bude ľahšie:

1) ATRAKTIVITA a FLIRT

Vďaka pôsobeniu na podvedomie žien pomocou starostlivo vybraných pachových zložiek, vám BeMine pomôže stať sa v ich očiach oveľa atraktívnejšie, čo znásobí vašu šancu na úspech pri zvádzaní!

2) medziľudské vzťahy

Pachové zložky majú vplyv na náklonnosť ľudí s ktorými zdržiavate. Vhodná kombinácia Vám pomôže uľahčiť každodenný, spoločenské a pracovné vzťahy.

3) EFEKT V PRÁCI

Pomôžu Vám byť vnímaný ako partner hodný dôvery. Získané charizma a autorita sú neoceniteľné počas práce spočívajúce napr. V riadení pracovníkov, pri kontakte so zákazníkom alebo počas rokovania so šéfom ohľadom zvýšenia platu.

4) ALFA SAMEC

Pomôžu Vám zvýšiť sebaistotu, čo uľahčuje získanie dominancie v skupine a zvýši afinitu partnerov / partneriek na naše podmanivé pôsobenie.

SPÔSOB POUŽITIA:

Flakón vydrží veľmi dlhú dobu, pretože je to koncentrát. Vďaka vysokej koncentrácii stačí naniesť niekoľko dávok (3-4 kvapky) za použitia vhodného kvapkadla. Najlepšie v okolí krku (napr. Za ušami, na golier) a na zápästí (napr. Na hodinky, manžety). Možné je tiež aplikovať na obliečky alebo iné miesto, kde chcete aby sa vznášala aura "alfa samca".

Obsah: 10ml

ZNAČKA LOVELY LOVERS - S náruživosťou K LÁSKE ..

Značka LOVELY LOVERS je výsledkom práce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátny a účinnú formulu za

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz