-17%
Produkt nie je dostupný pre Slovensko 71

Produkt nie je dostupný pre Slovensko 71

  • Produkt nie je dostupný pre Slovensko 71
Pri kúpe získate 0.89 EUR späť
do pokladničky na ďalší nákup
Výrobca: Lovely Lovers
Cena teraz
18.20 EUR
21.85 EUR, dnes ušetríte: 4 EUR
SkladomU Vás do 26.8.
Zobraziť popis >

Vonná esencia pre zvýšenie príťažlivosti. Možno používať so svojím parfumom. Tzv. "Čisté feromóny" pre ženy.

Vonnú esenciu PRE ZVÝŠENIE PRÍŤAŽLIVOSTI

BeMine PURE 10ml, obsahujú iba jemné pachové atraktanty, ktoré však neovplyvnia vôňu vášho parfumu. Môžete ich používať zároveň so svojim obľúbeným parfumom. Ale odporúčame ich používať samostatne. Pre svoju jemnú vôňu, ktorú môžete skombinovať so svojím parfumom býva označovaný ako tzv. "Čisté feromóny pre ženy"

AKO BEMINE PURE PÔSOBÍ?

Koncentrovaná forma jemných pachových atraktantov navrhnutá tak, aby pomohla zvýšiť záujem u mužov tým, že je podnecujú a sústreďujú ich pozornosť na ženy a pomohla ženám okolo seba vytvoriť auru dominancie.

PRE KOHO JE BEMINE PURE URČENÝ?

BeMINE PURE WOMAN 10ml od LOVELY LOVERS je produkt pre každú ženu, ktorá chce vedome a nenápadne využiť jeho pozitívneho pôsobenia. Rozlišujeme 4 hlavné ciele, ktorých dosiahnutie bude ľahšie:

1) ATRAKTIVITA a FLIRT

Vďaka pôsobeniu na podvedomie mužov pomocou starostlivo vybraných pachových zložiek, vám BeMine pomôže stať sa v ich očiach oveľa atraktívnejšie, čo znásobí vašu šancu na úspech pri zvádzaní!

2) medziľudské vzťahy

Pachové zložky majú vplyv na náklonnosť ľudí s ktorými zdržiavate. Vhodná kombinácia Vám pomôže uľahčiť každodenný, spoločenské a pracovné vzťahy.

3) EFEKT V PRÁCI

Pomôžu Vám byť vnímaná ako partnerka hodná dôvery. Získané charizma a autorita sú neoceniteľné počas práce spočívajúce napr. V riadení pracovníkov, pri kontakte so zákazníkom alebo počas rokovania so šéfom ohľadom zvýšenia platu.

4) ALFA SAMICE

Pomôžu Vám zvýšiť sebaistotu, čo uľahčuje získanie dominancie v skupine a zvýši afinitu partnerov / partneriek na naše podmanivé pôsobenie.

SPÔSOB POUŽITIA:

Flakón vydrží veľmi dlhú dobu, pretože je to koncentrát. Vďaka vysokej koncentrácii stačí naniesť niekoľko dávok (3-4 kvapky) za použitia vhodného kvapkadla. Najlepšie v okolí krku, na zápästí (napr. Na hodinky). Možné je tiež aplikovať na obliečky alebo iné miesto, kde chcete aby sa vznášala aura "alfa samica".

Obsah: 10ml

ZNAČKA LOVELY LOVERS - S náruživosťou K LÁSKE ..

Značka LOVELY LOVERS je výsledkom práce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátny a účinnú formulu za dostupnú cenu. Vďaka tomu vznikla rada intímne kozmetiky pre náročných

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz