Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Aqua aerobik - výhody cvičení ve vodě

06.06.2023 15:00:00

Aqua aerobik je cvičení ve vodě, které se doporučuje lidem po úrazech těhotným ženám a pak i lidem s omezením hybnosti. Podobně jako u klasického aerobiku se u něj cvičí na hudbu v rychlejším tempu. 

Fotka od Hanne Hasu z Pixabay

Pro koho je aqua aerobik? 

Aqua aerobik je pro všechny věkové kategorie, lidi různé kondice i pro zdravotně postižené. Účastnit se ho mohou i neplavci, protože voda lidem sahá zhruba do půlky hrudníku. Cvičení je obvykle oblíbeno spíše u žen, ale rozhodně to však neznamená, že jde o ryze ženské cvičení. Kdepak, jde o cvičení vhodné i pro muže.

 

Cvičení je vhodné nejen pro všechny ty, co chtějí zůstat v pohybu i přes zhoršenou pohyblivost, ale i pro ty, kteří chtějí zhubnout. Intenzivní trénink ve vodě nepředstavuje velkou zátěž pro klouby a páteř. Cvičit ve vodě zvládnou i lidé s nadváhou. 

Jak cvičit 

Tak jako i u jiných sportovních aktivit však i u něj je důležitá pravidelnost. Pro maximální efekt je dobré cvičit alespoň 2x týdně. První změny můžete na svém těle pozorovat zhruba po 2 až 3 měsících cvičení. 

Proč cvičit ve vodě 

Cvičení ve vodě má dobrý vliv na fyzickou i psychickou kondici. Díky odporu vody, které je 4x až 42x vyšší než odpor vzduchu,  dochází k poměrně rychlému posilování svalů, které je o něco účinnější než cvičení v tělocvičně. Voda příjemně uvolňuje a vy se i při namáhavém cvičení budete cítit komfortně. Aquaaerobik lékaři doporučují v rámci rehabilitací, protože pomáhá hojit poranění šlach, kloubů a svalů dolních končetin. Má pozitivní vliv dokonce i na páteř. Kromě toho si během něho také odpočinete, odreagujete a zvýšíte sebevědomé. 

 

Jak se na aqua aerobik připravit? 

Nejlépe se vám bude cvičit ve vodě v jednodílných plavkách sportovního střihu. Po hodině také doporučujeme doplnit tekutiny nápoji s vyšším obsahem hořčíku.

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz