Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Co o vás prozradí váš styl oblékání

21.11.2021 00:00:00

To, jak se oblékáte o vás ledasco vypovídá. Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. Není proto radno jejich sílu podceňovat. Potom, co v tomto článku zjistíte, už si příště dáte pozor na to, co si vezmete na sebe. 

To, jak se oblékáte o vás skutečně prozradí více, než jste si mysleli

Už dávno se lidé neoblékají pouze proto, aby po světě nechodili nazí a nebyla jim zima. Výzkumy prokázaly, že oblečení o vás prozradí mnoho. Odhalily dokonce i to, že to, co máte na sobě, dost výrazně ovlivňuje i vaše myšlení a náladu. To, jak chodíte oblečení působí na váš pracovní výkon i vystupování na veřejnosti. Vliv oblečení je tak silný, že může ovlivnit dokonce i hladiny hormonů a srdeční frekvenci. Zajímavé, nemyslíte? 

Jak nás oblečení ovlivňuje

Ptáte se, jak to funguje? Tak třeba bylo zjištěno, že formální oblečení kupříkladu zlepšuje abstraktní myšlení. Dále tito lidé dostávají lepší nabídky než ti, kteří jsou oblečeni neformálně. Také se odhalilo, že lidé v uniformě méně chybují. Na chování lidí má vliv i barva. Na to, jak je člověk oblečen nereaguje pouze on sám, ale podvědomě reaguje i jeho okolí. Lidé s černou kravatou jsou třeba považováni za osoby s vyšším statusem a kompetencemi. Je to zajímavé, protože lidé s červenou kravatou působí přesně naopak, čili nedůvěryhodně a nekompetentně. 

To, co máte na sobě je celkem slušným ekonomickým a sociálním ukazatelem. Jde o nástroj. Oblečení vám může pomoci se zařazením do společnosti. Stačí se jen oblékat podle dané skupiny, kam chceme patřit. Zároveň se díky tomu, co máte na sobě, můžete odlišit od davu. A zároveň to,  jak se oblečeme, nám může pomoci i ztratit se v davu. 

Našemu okolí to poukazuje naši schopnost vytvářet vkusné a originální kombinace. Může to reprezentovat nás samotné jako jedinečné osobnosti. 

Až tedy opět budete stát před skříní a vybírat si, co si oblečete na sebe, berte to v úvahu, může vám to dost výrazně ovlivnit život.

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz