Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Důvody, proč byste měli hrát tenis

16.05.2023 00:00:00

Tenis je stále populárnějším sportem. Hrají ho u nás nejen profesionálové, ale i amatéři. Hraní tenisu je spojeno s řadou výhod. Víte jakých? Ptáte se, proč byste měli začít hrát tenis? Máme pro vás odpovědi. 

 

Proč je dobré hrát tenis 

Fotbal, hokej nebo třeba plavání jsou u nás velmi oblíbenými sporty. Proč byste ale měli hrát tenis? Máme pro vás hned několik důvodů. 

Snižuje míru stresu 

Čím méně aktivity, tím více stresu a čím více fyzické aktivity, tím méně stresu. Hraní tenisu odbourává stres. Při hře se totiž musíte soustředit na činnosti, které děláte a tak si tím skvěle vyčistíte hlavu a uvolníte i ve vás nahromaděné napětí. 

Zlepší se i okysličení organismu

Běh na kurtu zrychluje tep i dechovou frekvenci. Nádechy jsou mnohem hlubší, stejně jako výdechy. Do krve se tím dostává více kyslíku. Hlava se vám tak pročistí a vy získáte více energie a budete se cítit lépe. Kyslík  vám dodá i zdravější vzhled. Pleť bude zářivější a více napnutá. 

Zvýší se i výkonnost organismu 

Hraní tenise spadá do kardio cvičení. Tato vytrvalostní fyzická aktivita zvyšuje celkovou výkonnost těla, a to včetně dýchacího a nervového systému. Budete pak odolnější a zvládnete větší zátěž. Větší výkonnost má za následek i rychlejší regeneraci a odolnost vůči zvýšené námaze. 

Hubnutí 

Hraní tenisu vám pomůže s tvarováním vaší postavy. Můžete s ním hubnout i se jen tvarovat. Za hodinu hraní tenisu můžete totiž spálit 400 až 500 kalorií. Při hře si přitom také protáhnete svaly nohou, rukou a zad. Budete tak rovněž i pružnější. 

Zlepšení imunity 

Zmíněné zlepšení výkonnosti se promítá i do zlepšení vaší imunity. 

 

Hraní tenisu zvyšuje sebevědomí 

Atraktivní vzhled, který hraním tenisu získáte, vám zvětší sekundárně i sebevědomí. Tělo se cítí být ve formě, fit, je pěkně tvarované a vy jste zdraví. 

 

Posílení psychiky 

Hraní tenisu je spojeno nejen s úspěchy, ale i s nezdary. Je to proces, který potřebuje i sebezapření, víru a sílu. Posiluje psychiku a učí i přemýšlení. 

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz