Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

FR Clothing = oblečení odolné proti ohni

17.10.2021 00:00:00

Tento článek nebude o běžném oblečení, které byste mohli použít pro běžné denní nošení, přesto jde o zajímavý materiál. Co si tedy pod FR Clothing představit? 

 

FR Clothing není oblečení, které by bylo nehořlavé, jak by se mohlo na první dojem zdát, jde o oblečení, které je schopno nositele ochránit před přerušovaným plamenem. 

 

Oděvy vyrobené z takového materiálu se snadno nevznítí a jsou navrženy tak, aby po vznícení přirozeně samy zhasly. Snižují tak riziko popálení. A dotyčnému dávají větší šanci na únik i přežití. Oblečení nezkapalní a nepřiškvaří se ke kůži. 

Kde se s takovými oděvy můžete setkat? 

Oděvy však nejsou určeny pro nošení tam, kde hrozí elektrické oblouky a je možnost vystavení se plamenům. Musí je nosit zaměstnanci, kde jim hrozí poranění teplem, ohněm nebo elektrickým proudem. Jde tedy především o elektrikáře, chemiky, farmaceuty, pracovníky pracující v rafinériích, pracovníci pracující v potravinářském, papírenském a ceulózovém průmyslu. Tyto oděvy nesmí obsahovat vlákna rayonu, nylonu a polyesteru. 

Ochrana 

Oblečení nositele chrání před plameny, sálavým teplem i popálením příliš horkou tekutinou. 

Ochrání ho i před jiskrami, potřísněním. 

Co se nosí pod takovým oblečením? 

Důležité je i to, co si na sebe vezmete pod takové oblečení. Dost významně to ovlivňuje bezpečnost a efektivnost FR oděvů. Pod takovéto oblečení si proto vezměte pouze netavící se oblečení. Toto oblečení představuje druhou vrstvu ochrany. Když se první poškodí, je tu stále ještě jedna vrstva, která vás může ochránit. 

FR oblečení je vyrobeno: 

  • z modakrylu, což je jeden z nejdostupnějších a nejčastěji užitých materiálů. 
  • z nomexu.Tento typ vlákna má speciální vlastnosti, které na rozdíl od modakrylu nemusí být smíchány s dalšími vlákny. Může být použit samostatně. Ale taky nemusí. Často je kombinován s Kevlarem. 
  • z Kevlaru. Kevlar je nehořlavá látka, která je mimo jiné i velmi pevná.
Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz