Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Historie pánského spodního prádla

22.03.2023 00:00:00

O podprsenkách toho bylo napsáno již mnoho, ale kde se tu vzalo pánské spodní prádlo?  Jeho kořeny je nutné hledat ve starověku. Už tehdy lidé nosili pod šaty ještě jednu vrstvu oděvu, a to aby se zahřáli, ale také, aby je svrchní hrubší oděv tolik nedřel. Spodní vrstva také fungovala jako účinná bariéra, která chránila svrchní oděv před propocením, tedy zničením a opotřebováním. Do prádla jaké známe dnes, však mělo daleko. Ke změně došlo v průběhu průmyslové revoluce v 18. století, kdy byly vynalezeny stroje na výrobu bavlny. Ve dvacátém století se pak objevily i další materiály. Dnes si muži mohou vybírat mezi slipy, trenkami a boxerkami. 

Čím se vyznačuje soudobé pánské spodní prádlo? 

Pánské spodní prádlo může být s různě dlouhou nohavičkou, ale i bez nohaviček, z pružného materiálu, který obepíná tělo. Střihy, které najdete u spodního prádla, najdete i u plavek. 

Jako první tu byly trenky

Trenky patří dnes již mezi klasiku. Takový klasický kousek, který by neměl chybět v žádném prádelníku. Něco jako klasický bílý nátělník. I ony si však prošly svým vývojem. Tak třeba v roce 1925 získaly širší pružný pas, které trenýrkám umožnily, aby se udržely na svém místě. Na počátku druhé světové války se jim rozšířily nohavice. Dříve šlo o rovné “trubky”, nyní se postupně rozšířily. Jako první je nosili vojáci z US ARMY. Oblíbili si je i žokejové. 

Skutečný boom pánského prádla však začal až po válce. Objevují se nové materiály, nové barvy a nové střihy.  V této době se zrodily boxerky.

Nejoblíbenější jsou boxerky

Boxerky velmi rychle získaly na oblibě pro svou pohodlnost. Netísní a nikde neškrtí na rozdíl od slipů. Nikde se nehromadí látka, jak to bývá zase u klasických trenýrek. Vybrat si tak můžete z boxerek vyrobených z různých materiálů. 

Mnoho mužů nad padesát let si zvyklo nosit slipy

Ty jsou aktuálně opět v módě, avšak nejsou zrovna tou nejzdravější volbou. Mnoho výzkumů prokázalo, že nošení slipů mužům vůbec neprospívá. Je tomu tak především kvůli teplotě a tlaku na genitálie, které vedou ke zvýšenému riziku rakoviny. Klesá díky nim i kvalita spermií, tedy plodnost a díky teplu a vlhkosti jsou i více ohroženi plísňovými a bakteriálními infekcemi. 

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz