Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Historie soutěžních plavek

18.06.2022 00:00:00

 Víte, že existují speciální plavky, kterým se říká soutěžní? Tyto plavky, jsou oblečením vybavením, povinnou výbavou sportovce, který je používá při vodních sportech. Jde o plavky, které jsou speciálně navržené pro tyto soutěže. 

 

Soutěžní plavky nejsou běžnými plavkami

Na rozdíl od běžných plavek, u nichž je nejdůležitější jejich estetický vzhled, soutěžní plavky jsou vyráběny tak, aby sportovcům pomáhaly v jejich soutěžích. Snižují třeba tření a odpor ve vodě, čímž zvyšují účinnost plaveckého pohybu vpřed. Pevný střih umožňuje snadný pohyb, snižují vibrace svalů, čímž snižuje odpor. Od roku 2000 se snaží inženýři efektivitu plavek zlepšit natolik, aby se plavky podobaly kůži mořských živočichů. Jejich snahou je dosáhnout podoby žraloků. Nicméně, od roku 2010 na soutěžích byly zakázány netkané, čili netextilní plavky. Protože to natolik pozměňuje výkon, že ho není u plavců možné změřit (co je jejich a co je plavek). A proto pánské plavky mohou maximálně pokrývat oblast od pupku po koleno a u žen od ramene až ke kolenům. 

Drag kombinézy

 Drag kombinézy jsou plavky s vnější vrstvou volnější látky, ze síťoviny nebo nylonu. Jde o tréninkové plavky, které fungují pro zvýšení odolnosti proti vodě a zvýšení vytrvalosti plavce. Existují různé styly, ale většina z nich má volnější tvar hranatého střihu nebo plavky. 

Historie soutěžních plavek

První soutěžní plavky se objevily již v první polovině minulého století. S vývojem nových přiléhavých materiálů se trend původního odhalování obrátil a byl často spojen s pokrytím celého těla od paty až po krk a zápěstí. Součástí těchto soutěžních plavek jsou samozřejmě i plavecké brýle a potom i latexové plavecké čepice, které se začaly vyrábět ve dvacátých letech minulého století a v sedmdesátých letech potom ještě účinnější silikonové čepice.

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz