Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Historie svatebního podvazku

16.04.2023 00:00:00

Historie svatebního podvazku sahá mnohem hlouběji, než byste nejspíše řekli. Jeho historie sahá ještě do dob, kdy svatební hosté doprovázeli nevěstu a ženicha až do jejich ložnice. Popřáli jim vše dobré, zkontrolovali ložnici a pro štěstí si pak domů odnesli tento malý kousek oblečení. 

 

Příběh svatebního podvazku

Věřilo se totiž, že ten, kdo svatební podvazek chytí, potom, co ho nevěsta hodí, bude mít štěstí a bude dalším, kdo se ožení. Byl to navíc důkaz, že byl sňatek úspěšně dovršen. Tradice pochází z Francie a traduje se zhruba od 14. století. Tato tradice se dochovala až do dnešních dnů, byť už si příliš nepamatujeme, proč. Je to ale rozhodně lepší, než jiný zvyk, u něhož se před svatební nocí z nevěsty strhávali svatební šaty, které se roztrhaly na malé kousky. Vlastně vše, co nevěstě hosté strhli, bylo považováno za nositele štěstí. 

Tradice, která přečkala staletí

Svatební podvazek nevěsty je skvělým dárkem, který může nevěstě darovat kdokoliv, ať už snacha, kamarádka nebo třeba družička. Podvazek se nosí na pravé noze, několik palců nad kolenem. Dříve, než se hodí mezi dav svobodných mužů, musí jej manžel přede všemi sundat rukama, dle tradic ale spíše svými zuby. Teprve pak jej hází do shluku neoženěných mužů. Svatební podvazek nemusí být bílý, klidně můžete použít modrý podvazek, ale klidně může mít i jakoukoliv jinou barvu. Mohou ho zdobit jemné mašle, nášivky, obruby, kamínky nebo krystalky. Podvazek může nosit po celou svatbu, pokud jí to však není pohodlné, může si jej nasadit až chvíli před tím, než jí ho manžel bude z nohy sundávat. 

 Nenechte tuto sedm století prováděnou tradici upadnout v zapomnění. Přináší štěstí. Bohužel ji podle posledních zvěstí dodržuje již jen 33% ženichů a nevěst, a to je ohromná škoda. Přeji jen to je romantická a veselá tradice. 

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz