Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Jak vybrat florbalový míček

11.11.2022 00:00:00

Florbal je kolektivní sport, který se neobejde vedle florbalové hole i bez florbalového míčku. Na trhu jich existuje celá řada a tak si z nich vybrat ten správný není zase tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Poradíme vám, jak se mezi florbalovými míčky vyznat a jak vybrat ten nejlepší pro vaše potřeby. 

 

O florbalovém míčku

 Ať už je florbalový míček, bílý, modrý nebo třeba červený, jsou +/- 23 gramů stejné váhy, 72 mm průměru a mají 26 děr. V čem se liší? 

Barva míčků

Barva míčků není pestrá jen tak z nějakého rozmaru. Stále se tak nějak udržuje, že oficiální zápasy by se měly hrát s bílými nebo oranžovými míčky. Nicméně v reálu pravidla zase až tak přísná nejsou. Míček by měl být hlavně jednobarevný a nefluorescenční, tedy ne reflexní, signální nebo neonový. Takové barvy vysloveně září. Ostatně jinak je možné hrát s míčkem jakékoliv barvy. 

Dvoubarevné florbalové míčky 

A co teď s nimi? I ty mohou získat IFF certifikaci. Oblíbené jsou především ve Švédsku. Najdete je však i u nás. Nicméně, pokud jde o oficiální zápasy, hrát s nimi nelze. 

Základní typy florbalových míčků 

Hladký míček 

Hladký florbalový míček představuje základní typ. Má zcela hladký povrch bez jakýchkoliv speciálních technologických úprav a vylepšení. 

Profilovaný míček 

Tento míček má povrch posetý speciálními vyztuženými vlisy ve tvaru šestiúhelníků a trojúhelníků. Zvyšuje to jejich tuhost a odolnost. Míček má větší životnost a méně praská

Booster

Booster míček má lepší aerodynamické vlastnosti, snižuje odpor vzduchu a při letu dosahuje vyšších rychlostí. Snížený odpor vzduchu je zajištěn pomocí speciálních prohlubní na povrchu míčku. Zajišťuje zvýšenou přesnost střel i přihrávek. 

Flash míček 

Novinka mezi míčky. Jde o upravený booster míček, který je uvnitř opatřen barvou. 

Jaký je ideální florbalový míček? 

U florbalových míčků platí stejné pravidlo jako u ostatního florbalového vybavení. Bez certikace IFF nemůžete míček použít na oficiálních florbalových soutěžích. S certifikátem vám IFF garantuje, že máte kvalitní a bezpečný produkt, který něco vydrží. Koncept tohoto míčku vychází z golfových míčků, kdy jamky na povrchu míčku zrychlují dráhu letu. Míček má skvělé aerodynamické vlastnostmi. Design je navržen tak, aby v letové fázi dosáhl co možná největšího zklidnění a zároveň si ponechal špičkovou rotaci při hře na zemi. Technologie teflonového sváru také garantuje o 20% delší životnost míčku.

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz