Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Jak vybrat kulečníkový stůl? 

26.08.2023 08:00:00

Kulečník není jen taková obyčejná hra. Vyžaduje přesnost a soustředění. Může být však i skvělou zábavou pro celou rodinu. Hodí se proto i do domu. Dnes to ostatně již není problém. Pořídit si ho můžete i vy. 

Liší se od sebe svou velikostí, strukturou látky, materiálem, z něhož je stůl vyroben a funkčností. Pokud tedy plánujete jeho nákup, zjistěte si nejprve, co byste při jeho výběru měli vzít v úvahu. 

 

Základní informace 

Kulečníkový stůl je dost mohutný kus nábytku, který zabere dost místa. Vyznačuje se jedinečným designem, který umožňuje hrát. Na trhu se sportovním vybavením najdete dokonce modely s otočnou deskou, díky čemuž se kulečníkový stůl mrknutím oka promění v jídelní stůl. Takové stole nejsou vhodné pro profesionály, ale pro amatéry a začátečníky je to skvělé. Nejčastěji mají obdélníkový tvar, který má 6 kapes. Kromě toho však můžete najít stoly šestiúhelníkové nebo dokonce kulaté. Kulečníkový stůl tvoří: 

  • Kostra, tedy obal stolu. 
  • Deska, která je umístěna na kostře. Nejčastěji jde o břidlicovou desku. 
  • Plátno, které je nataženo přes výše zmíněnou desku. 
  • Pásky, které zdobí a chrání každou stranu kulečníku. 
  • Kapsy, které jsou nezbytným prvkem. Některé modely je postrádají. To se obvykle týká rekreačních nebo dvoufunkčních stolů. Bývá jich 6 a jsou umístěny v každém z rohů a pak uprostřed. 

Velikost stolu 

Obvykle jsou dostupné v základních velikostech: 

  • 182 x 91 cm
  • 214 x 122 cm
  • 244 x 137 cm
  • 304 x 152 cm
  • 366 x 183 cm 

Pro domácí účely se obvykle volí ty menší modely. 

Minimální rozměry místnosti 

Kulečníkový stůl by měl být uzpůsoben velikosti místnosti, kde bude umístěn. Nutno podotknout, že rozměry by měly zahrnovat i obal hracího pole. Pro zajištění komfortu hry je třeba předpokládat, že volnost pohybu poskytne dalších 145 cm prostoru mezi stolem a stěnou nebo jiným kusem nábytku. To je asi délka kulečníkového tága. Nejpohodlnější je místnost, která stolu poskytne kulečníku na každé straně alespoň 200  cm navíc. 

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz