Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Jak začít se slackline? 

14.08.2023 08:00:00

Slackline je chůze po napnuté pásce. Je to činnost, která potřebuje to správné vybavení, rovnováhu a sebezapření. Slackliner provádí lanové přechody, kde musí být velmi soustředěný. Ze začátku může být hodně pádů, ale stojí za to vyzkoušet, protože tento sport je velmi zábavný. Jak cvičit slackline a co s nimi začátečníci zapamatovat? 

Co je slackline? 

Slackline je neobvyklý sport, který je o chůzi po pásce a provádění různých triků na ní. páska je obvykle natažena mezi dvěma body na zemi (třeba mezi stromy, budovami nebo skalami) do výšky až několika metrů. Páska je přitom široká až 5 cm a při chůzi se může ohýbat a vibrovat. Člověk, který chodí po laně, musí neustále udržovat rovnováhu těla, aby překonal jeho délku. 

 

Historie sportu? 

Slackline je poměrně mladá sportovní disciplína. Objevila se podle všeho v 80. letech minulého století v Kalifornii. Pak se dva muži rozhodli, že se pro zábavu projdou v řetězech. Potom se rozhodli jít dál a použili k tomu horolezecká lana a nakonec přošly na řadu pásky. Slacklining získává čím dál více příznivců. V současnosti se můžete projít po pásce nejen ve výškách, ale i těsně nad zemích. Existuje spousta akcí a festivalů. 

 

Typy slackliningu 

  • Trickline je pestrá slackline spočívající v pohybu po pásce a současném provádění (skoky, salta). Páska není zavěšena příliš vysoko, ale je dobře napnutá, což způsobuje různé druhy vibrací, které usnadňují provádění akrobacie. 
  • Longline je páska k překonávání velkých vzdáleností. Může být až 30 m dlouhá a zavěšená ve výšce 1 metru. 
  • Waterline je o chůzi po pásce, která je zavěšená nad vodou. 
  • Highline je páska zavěšená ve výšce a kolikrát i nad propastí. Je to již pro zkušené a neobejde se bez bezpečnostního zajištění. 

Proč byste měli začít se slackline? 

Je to ideální sport pro milovníky adrenalinu. Chůze po pásce učí rovnováze a naslouchání svému tělu. Zapojují se u toho svaly, které postupně posilují. Je to skvělý nástroj k čištění hlavy, odreagování se a zbavení se stresu.

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz