Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Je recyklovaný polyester zelený? 

09.05.2023 00:00:00

 

V posledních letech je recyklovaný polyester v módním průmyslu všude přítomnější. Podle některých to však není dlouhodobé, ba ani ideální řešení, které by bylo udržitelné. Je to skutečně pravda? 

Recyklovaný polyester a něco málo o něm

Recyklovaný polyester se poprvé na scéně s velkou slávou objevil v roce 2010. Dnes se textilní materiál z recyklovaného polyesteru objevuje skoro u každé módní značky. Podle všeho recyklovaný materiál z PET má menší uhlíkovou stopu než původně používaný materiál. Také zabraňuje tomu, aby vznikal odpad a krmivo pro mořská zvířata. 

Co je polyester? 

Klasický polyester se získává z ropných složek. Představuje dnes již 65% vláken v textilním průmyslu. Recyklovaný polyester jako přímé náhrady představuje skutečně okamžité ulehčení přírodě. Nedochází k zbytečné zátěži přírody a odčerpávání ubývajících zdrojů. Méně ji znečišťuje. Analýzy zjistily, že výroba těchto vláken je spojena až o 79% méně s emisemi uhlíku než u výroby klasického polyesteru. Bohužel se však nedá recyklovat podruhé. 

 Nicméně….

Rizika spojená s používáním polyesteru

Veškeré textilie, ať už přírodní nebo ne, generují stále mikrovlákna. To je odborně nazýváno jako vláknité mikroplasty v případě tam, kde je použit polyester nebo recyklovaný polyester. Tato vlákna v prostředí přetrvávají a nerozkládají se. Měří méně než 5 milimetrů, takže jich většina proklouzne i těmi nejlepšími filtry čistíren odpadních vod a dostává se do jezer, řek a oceánů. 

To, jak se ho látka zbavuje, je spojeno s tloušťkou vláken, jejich délkou a zkroucením příze. Cílem je tedy dokázat snížit uvolňování vláken a zvýšit výkonnost a schopnost filtrů čističky o zachycení těchto mikrovláken. 

Hudba budoucnosti

Hudbou budoucnosti je biologický polyester. Biosyntetika, která by vyrobila biologický polyester z kukuřice nebo z jiných rostlinných zdrojů představuje novou cestu k úplnému odklonění od ropy. I zde je však jisté ale v případě GMO. Další cestou je pak i recyklování nylonu, které umožňuje opakovanou recyklaci.

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz