Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Jóga ve vzduchu - aerial yoga - hit nebo módní výstřelek?

17.01.2024 08:00:00

Ve světě fitness a zdravého životního stylu se objevují novější a kreativnější formy cvičení. Jednou z nich je jóga ve vzduchu, která se těší stále větší oblibě. Je to jen dočasná záležitost, která nestojí za pozornost, nebo snad aktivita, která způsobí revoluci ve fit prostředí? V tomto článku se dozvíte, co vzdušná jóga je, jaké jsou výhody praktikování této formy cvičení, jak začít, kde cvičí a je to aktivita, která sedne každému. 

 

Image by Gerd Altmann from Pixabay

 

Co je vzdušná jóga a v čem se liší od klasické jógy? 

Jóga ve vzduchu je známá i jako sashe jóga nebo hammock jóga. Je to forma cvičení, která vychází z tradiční jógy, ale přidává do ní prvky akrobacie a gymnastiky. Hlavním nástrojem jsou speciální, pevné kusy látek, které se podobají šátku. Ty se věší ke stropu. Cvičící používají tyto šály k provádění různých pozic, včetně obrácených a akrobatických. Základním rozdílem mezi tradiční jógou a jógou ve vzduchu jsou právě tyto šály. V tradiční józe tzv. cvičení ásany probíhá na cvičební podložce v lehu, sedu a ve stoje. u jógy ve vzduchu probíhá vše ve vzduchu, čímž cviky získávají zcela nový rozměr. 

Co vám dá jóga ve vzduchu? 

Letecká jóga je náročná, ale má spoustu výhod. 

  • Zlepšuje ohebnost těla a svalové síly. Vyžaduje větší sílu a flexibilitu než tradiční jóga
  • Redukuje stres. Tento meditativní stav pomáhá snižovat stres a zlepšuje celkovou pohodu. Tato cvičení vám umožní uvolnit tělo i mysl. 
  • Posiluje hluboké svaly. Zapojuje svaly na které tradiční jóga nikdy nedosáhne. Pomáhá posílit svaly jádra, což může působit proti bolesti zad a zlepší držení těla. 
  • Protáhne vám páteř. Umožňuje odlehčit páteři a protáhne ji způsobem, který je při jiných formách fyzické aktivity těžko dosažitelný. To může zmírnit bolest v této oblasti těla. 
  • Zlepšení rovnováhy a koordinace - cvičení vzdušné jógy vyžaduje hodně kontroly nad tělem. To pomáhá zlepšit rovnováhu a koordinaci, což může významně ovlivnit každodenní fungování. 
  • Rozvíjí tělesné vědomí. Naučí vás soustředit se na tělo a dýchání. Pomáhá porozumět tělu a jeho potřebám, což může vést k lepšímu pochopení sebe sama. 

 

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz