Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Kruhový trénink pro začátečníky

23.10.2023 08:00:00

Kruhový trénink volí především lidé, kteří nemají rádi monotónnost a chtějí dosáhnout svých cílů v relativně krátkém čase. Výhodou této metody je možnost přizpůsobit druh a intenzitu cvičení vlastním preferencím a predispozicím. Kruhový trénink je formou aktivity pro každého, bez ohledu na věk a úroveň pokročilosti. V čem tkví její kouzlo? 

Image by 5132824 from Pixabay

O čem je kruhový trénink? 

Kruhový trénink zahrnuje provádění několik arůzných cvičení bez přestávek mezi nimi. Obvykle cvičíte 3 nebo 4 série cviků odděleně maximálně s 5 minutami odpočinku, začátečníci mohou pak začít s kratšími tréninky. 

Princip kruhového tréninku 

Kruhový trénink spočívá v provádění několika cviků za sebou, a to bez přestávky na odpočinek, maximálně s přestávkou na změnu cviku. Typicky existují 1-4 okruhy, které se skládají až z 15 různých cviků. Na každém cviku můžete pracovat po určitou dobu, třeba 30-840 sekund nebo provést určitý počet opakování, tedy 10x, 20x a podobně. Maximálně 5 minutový odpočinek nastává po ukončení celé série cviků a před zahájením provádění nového okruhu. Kruhový trénink je vhodný jak pro pokročilé, tak i pro začátečníky, protože je možné upravit intenzitu, typ a počet cviků i jeho opakování a opakování sérií. Nejčastěji se kombinují silové a aerobní prvky a následné stanice jsou zaměřeny na práci různých svalových skupin. Tělo se tak přes neustálou snahu nepřetěžuje ani nepřetrénuje. 

Jaké jsou účinky kruhového tréninku? 

Kruhový trénink je rychlý a intenzivní, takže při pravidelné aktivitě je možné dosáhnout dobrých výsledků v relativně krátkém čase. Umožňuje přitom zapojit takřka všechny svalové skupiny. Má všestranné účinky. Zlepší sílu, kondici, vytrvalost. Spaluje tuky, zeštíhluje a tvaruje postavu. Správně zvolená cvičení mohou ovlivnit i rychlost a dynamiku. Okruhy ochotně využívaí lidé trénující bojová umění.

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz