Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Monokini - příběh odvážných plavek

20.09.2021 00:00:00

Monokini slaví 65 let. Koho by to jen napadlo. A víte, že první monikini byly mnohem odvážnější než dnes? Šlo totiž o topless plavky, které měly ženám umožnit plavání nahoře bez. Na rok 1964 dost odvážný počin.

Příběh jedněch plavek

Původní monokini navrhl Rudi Gerneich, gay, který se zasloužil o vytvoření symbolu pro sexuální revoluci. Tehdejší monokini měly podobu kalhotek s vysokým pasem, nízkým sedem a dvěma tenkými pásky, které se táhly středem mezi prsy za krk. Tyto plavky vznikly jako protest proti puritánské společnosti, která potlačovala ženskost, práva žen i sexualitu. V té době se především v Americe lidé za tělo styděli a dost často považovali lidské tělo za hanebnou věc. Sexualita byla potlačována a byl vnucován názor, že to není zdravé, ani přirozené.  Mohlo za to fanatické náboženství.

Ve Spojených státech tyto plavky, v době windsorských paniček, způsobily ohromný poprask. Modelce, Peggy Moffittové, která tyto plavky předvedla bylo dokonce vyhrožováno smrtí. Návrhář jich však nakonec prodal více než 3000. No, ale pravdou je, že jen asi dvoje tyto plavky byly nošeny na veřejnosti.

Nutno říct, že odvážné inovativní kousky na svém kontě měl i návrhářův otec, který zase ve své době přišel s punčochami a byl kvůli tomu dohnán až k sebevraždě. Matka zase musela utéct před Hitlerem a tak mladý návrhář očekával, že se v Americe dočká svobody, ale kdepak.

Pozdější tvář monokin

Největší popularity původní podoba monokin dosáhla v sedmdesátých letech minulého století. Později tyto plavky zazdaly jisté úpravy. Stále to jsou odvážné plavky, ale jde o jednodílné plavky, které skrývají ženská prsa (přesněji řečeno prsní dvorce a bradavky), ale jinak jsou to plavky,které spíše odhalují. Nebojí se ňadra ukázat z boku. Jsou odvážně vyřezávané. Mají hluboké výstřihy, které mnohdy sahají až k pupíku. Typická jsou pro ně i holá záda. Ty nejodvážnější soudobé monokiny tvoří g-stringy. Monokiny jsou bohatě zdobeny. Tyto plavky mají za úkol estetický, nikoliv však funkční.

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz