Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Podivuhodný příběh tvídu

01.10.2022 00:00:00

Někdo považuje tvíd za kousající, udusanou a těžkou látku, kterou nosí maximálně stárnoucí profesoři z východní Evropy nebo také anglická šlechta a Skotové. Budete překvapeni tím, jaká je skutečnost. 

Původ tvídu 

Obecně vzato, se má za to, že tvíd se poprvé objevil ve Skotsku a Irsku. Zdejší farmáři tu totiž s touto látkou bojovali proti chladnému a vlhkému klimatu. Tvíd byl zpočátku ručně tkanou látkou, která byla hrubá, hustá, plstěná a vyvedená v tlumených a zemitých odstínech. Skvělý oděv pro tvrdě pracujícího muže. Jméno látky se odvíjí pravděpodobné od skotské řeky nebo podle slova tweel, což je v českém překladu kepr, což je další látka. 

 Džentlmenský tvíd

V polovině 19. století se tvíd dostal do nové fáze, kdy ho začali nosit angličtí šlechtici. Princ Albert si v roce 1848 nechal vytvořit modrý tvíd s bílým posypem a karmínovou barvou. Z dálky tato kombinace vypadá šedě a má připomínat žulové hory okolo Balmoralu, kde žil onen princ. Látka byla navržena pro lov jelenů v této oblasti. Pak vznikla velká obliba objednávat si tvídy na míru. Díky tomu dnes existuje ohromné množství tvídových vzorů a barev. Pak se objevil tartanový tvíd, tedy vzor tvídu, který byl kdysi specifický pro britské šlechtice. Dnes existuje spousta tvídů. Pojmenované jsou obvykle po druzích ovcí, geografické lokalitě, kde vznikly a funkčnosti. 

Tvíd ve 20. století

Tvíd na počátku 20. století byl ideálním sportovním oděvem každého džentlmena. Anglická šlechta ho rychle pojala za outdoorové oblečení, ideální pro chvíle lovu, střelby a rybaření. Na začátku 20. století se nosil  také třeba na golf nebo tenis. Nosili ho ale rovněž i cyklisté, motoristé a horolezci. Britové ho měli na sobě dokonce i během Búrské války. Jediné místo, kde ho nenosili, byl snad Londýn, ten mu tedy dlouho nechtěl propadnout. 

Jak nosit tvíd? 

Tvíd dodnes neodmyslitelně patří k chladnému počasí. Jde proto o ideální materiál na podzim. Nehodí se ke klasickým business outfitům, ani k formálnímu večernímu oblečení. Hodí se tam, kde se hodí i sportovní kabát nebo neformální oblek.

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz