Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Proč vylézají kostice z podprsenky?

19.04.2023 00:00:00

Kostice jsou součástí konstrukce podprsenky. Dávají podprsence tvar. Aby podprsenka byla schopna udržet poprsí, potřebuje mít dobrou konstrukci o přiměřené velikosti. Kostice mají podobu půlkulatého korzetového drátu, který se vine pod prsy. Drát by měl svým obloukovým tvarem dokonale ladit s obloukovým tvarem vašeho prsu. 

 

Tajemství kostice

Kostice je potřeba, protože drží tvar. Nedovolí, aby se podprsenka zploštila, natáhla a ztratila svůj tvar. U podprsenek menších velikostí A, B, C je méně pravděpodobné, že v nich najdete kostici. Pokud vychází kostice u malých velikostí, je to kvůli špatné kvalitě podprsenky. Je také možné, že konce drátu nebyly správně ukončeny. U dobré podprsenky jsou konce kostice pokryty kulatou koulí hmoty, ta je měkká a nemůže proniknout tunelem ven. U horší kvality je konec ostrý a proráží se. Pozor, dražší podprsenka není zárukou kvality. 

 

Způsob praní

Způsob praní a používání podprsenky ovlivňuje to, jak se bude kostice chovat. Bohužel praní v pračce není zrovna pro kostici ideální. Provokuje, aby se vysouvala ze svého místa. Rychlé otáčení pračky může způsobit vylomení kostice z podprsenky. Dobrým řešením je proto ruční praní, ale také použití kuličky na praní podprsenky v pračce. Takto zajištěná kostice se nezachytí o ostatní věci v pračce a nepoškodí se. Dobré jsou i ochranné pytlíky. 

Velikost poprsí a kostice 

Zde začínají největší problémy s kosticemi. Nejvíce totiž kostice vycházejí tam, kde jsou velká a těžká prsa. Vylézají ven proto, že je přirozeně tlačí váha na kostice. Velká prsa potřebují skutečně dobrou podprsenku od prověřeného výrobce. Velikost podprsenka-balkonova-tango-core-3251-panache/" target="_self">podprsenky by měla odpovídat velikosti poprsí. Oblouk by měl přesahovat prsa, a nemůže končit pod podpažím, protože ještě v podpaží je ještě část prsu. Pokud prs na kostice vyvine jakýkoliv tlak, bude pracovat a pohybovat se ve svém šitém tunelu, časem se prorazí a vyjede do stran. 

Jak opravit podprsenku, když je kostice venku? 

Nápovědy najdete na internetu a pokud umíte trochu šít, můžete dírku zalátat. Dobré je k tomu použít silnější materiál, který zamezí dalšímu proražení kostice.

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz