Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Víte, co je fast fashion

02.01.2022 00:00:00

Pod pojmem fast fashion se skrývá termín hojně používaný pro módu maloobchodních řetězců. Jde o snahu zachytit co nevíce a nejrychlejí módní trendy. Díky tomu pak vznikají rychle vytvořené kolekce módního oblečení, jež se opírají o trendy vytvořené na Fashion Weeks, které se konají pravidelně na jaře a na podzim každého roku. Tyto přehlídky probíhají ve velkých městech jako Miláno, New York, Paříž, Berlín nebo třeba Praha. 

 

Fast fashion vznikl v devadesátých letech minulého století. Trendu rychlé módy vévodí velké obchodní řetězce. Může za to jedna značka, která potom strhla i ostatní. Takovéto chování má všeobecně velmi špatný dopad na životní prostředí. Díky tomuto přístupu k módě oděvní průmysl každý rok vyrobí přes 2 miliony tun odpadu. Na to vyprodukuje ohromné množství CO2 a spotřebuje na 70 milionů vody. Při výrobě se používají barvy, které jsou kolikrát toxické a mají negativní dopad na přírodu i naše zdraví. 

Mimo to, obchodníkům jde o to, aby lidé nakupovali, oblečení není zrovna kvalitní. Zákazníci jsou přitom lákáni i na nízké ceny. I přesto z těch krátkodobých kolekcí spousta oblečení zůstane nekoupeno. Je to celkem pochopitelné, vzhledem k tomu, že textilní průmysl každý rok vyprodukuje 100 miliard kusů oblečení ročně, musel by si každý člověk na planetě každý rok pořídit alespoň 14 nových věcí. Pokud jste si o, které koupeno bylo a jež po čase vyřadíme a dáme do kontejnerů na textil, v second handech nakonec neskončí. Až 85% z tohoto oblečení nakonec skončí v odpadu. A jelikož jsou vyrobeny z nekvalitních materiálů, trvá hodně dlouho, než se rozloží. Toto nekvalitní oblečení má navíc negativní dopad na přírodu už v době, kdyho nosíme. Může za to jejich praní. Uvolňuje se při něm totiž ohromné množství syntetických vláken. 

 Při nakupování oblečení je proto dobré zamyslet, jestli se skutečně vyplatí podpořit takový obchodní řetěz. 

 

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz