Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

7 tipů, jak předcházet sportovním zraněním

09.10.2022 00:00:00

Fyzická aktivita na všech jejích úrovních má výhody i nebezpečí maximálního úsilí. Máme pro vás ty nejdůležitější tipy, jak předcházet sportovním úrazům. 

 

Pravidelným provozováním sportů získáváme obrovské množství benefitů, obliba v rámci zlepšování kvality života roste. Jenže… spolu s ním to přináší i další úskalí, obtíže a fyzická zranění. A proto byste měli něco vědět i o prevenci sportovních zranění. 

Proč vznikají sportovní zranění? 

Příčiny sportovních zranění ve většině případů úzce souvisí se špatnou technikou. No a pak také s nepřiměřeným úsilím vyvíjeným po dlouhou dobu, náhlými změnami intenzity a nepřirozenými pohyby. Vliv na to má i individuální hranice každého organismu a také i použití vhodného vybavení pro každou činnost. 

Kdo je úrazy více ohrožen? 

 Ti, kteří sportují společně. Tam je větší riziko vzniku úrazu. Dále jsou pak více ohroženy ženy s fyzickými nemocemi. Jde hlavně o nestabilitu kloubů, jsou více ohroženy nízkými hladinami vápníku a vitamínu D, mají širší pánev a zmenšený prostor pro zkřížený vaz kolenního kloubu

 Jak tedy předcházet sportovním zraněním? 

  1. Nejprve se správně zahřejte, abyste předešli sportovním zraněním. Rozcvičku rozhodně nikdy nevynechávejte, i když vás nebaví. Tato doba by měla být alespoň 15 minut. Zajistí to lepší průtok krve a transport kyslíku do svalů, adaptaci na konkurenční pohyby, větší rozsah pohybu a zvýšenou koncentraci. 
  2. Používejte tu správnou techniku. Pokud ji nepoužíváte, může to znamenat nahromadění nežádoucího stresu v oblastech, které by mohly dříve nebo později způsobit zranění. 
  3. Udržujte dostatečnou úroveň hydratace. V důsledku nedostatku se objevuje slabost, nedostatek koordinace a koncentrace, což snižuje kontrolu nad pohyby a může to vést ke zranění. 
  4. Definujte si své limity. Nehrajte si na hrdiny a buďte soudní. Nepokoušejte své tělo a nepřekračujte maximální fyzickou mez svého těla. Naučte se své tělo poslouchat. Vnímejte jeho signály. 
  5. Vyberte si vhodnou stravu pro váš sport. I to totiž může předejít sportovním zraněním. Správný podíl sacharidů, tuků, bílkovin, vitamínů a minerálních látek je důležitý. Nutný je však individuální přístup. 
  6. Po tréninku si dopřejte masáže. Pomohou vám uvolnit napětí. Předcházejí sportovním zraněním. 
  7. A v neposlední řadě nezapomeňte také odpočívat. Svalová regenerace je velmi důležitá a bohužel i velmi často opomíjená.
Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz