Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Amp fotbal a vše, co o něm potřebujete vědět

30.09.2023 08:00:00

Fotbal je nejpopulárnějším sportem na světě. Neexistuje však pouze jeden fotbal, má mnoho druhů. Kromě klasického fotbalu se dá hrát také v hale nebo na písku. Tentokrát vám chceme představit takový fotbal, který hrajou lidé s handicapem. 

Image by bottomlayercz0 from Pixabay

Co je Amp fotbal?

Amp fotbal je druh fotbalu, který hrají hráči po jednostranné amputaci dolní končetiny, v případě hráčů v poli nebo horní končetiny v případě brankářů. Hráči hrají o berlích. 

Amp fotbal historie 

Amp fotbal se narodil v USA na začátku 80. let minulého století. Již v roce 1980 byly v Bellevue uspořádány první zápasy a tréninky. Vznikla zde také první asociace Amp Futbol na světě, čili Amputee Soccer International. První mistrovství světa ve fotbale se konalo v roce 1987. Turnaj tehdy hostilo ISa a první mistrovský titul získal tým z El Salvadoru. 

Zpočátku se zápasy hrály na hřištích plné velikosti a týmy se skládaly z 11 fotbalistů. Tato pravidla se změnila koncem 90. let minulého století. Následující roky byly plné vzestupů a pádů až do roku 2005 a mistrovství světa v Brazílii, které byly pro rozvoj disciplíny velmi důležité. O dva roky později bylo uspořádáno první oficiální mistrovství světa a v dalších letech se konalo i mistrovství Evropy a Africký pohár národů. 

Předpisy AMP Soccer

Pravidla hry vycházejí z velké části ze základního fotbalu, ale s některými změnami odrážejícími specifickou povahu disciplíny. Fotbalové zápasy se hrají na ploše 55-65 x 35-45 metrů. Nejčastěji je na mezinárodních turnajích hřiště 40 x 60 m. Trestné území má 10 x 8 m. Od branky směrem ke středu hřiště 8 m a 2,5 m na stranu každé brankové tyče. Pokutový kop se zahrává ze vzdálenosti 7 m od branky, která je 5 m široká a 2 m vysoká. Západ trvá 50 minut, tedy 2 x 25 minut. Mezi nimi je 10 minutová přestávka. Každý z fotbalových trenérů může jednou za polovinu utkání požádat o oddechový čas. Přestávka nesmí trvat déle než 1 minutu. Prodloužení fotbalového utkání trvá dva poločasy po 10 minutách. Občas se aplikuje pravidlo zlatého gólu. Během prodloužení mají trenéři nárok na přestávku. Tým tvoří 6 hráčů a jeden brankář a pak ještě záložníci.

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz