Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Curling, vše, co potřebujete vědět o tomhle sportu

11.10.2022 00:00:00

Curling je zimní sport, který vzbudil na letošní zimní olympiádě hotové pozdvižení. A nutno říct, že si získal srdce řady z nás. Tento zimní sport můžete zkusit i vy, je totiž pro každého. Chcete o něm zjistit více? Tak čtěte dál. 

 

Je sice jaro a curling je zimním sportem, díky zimním stadionům je však i tento pojem dneska relativní. Curling je sport, který vyžaduje trochu síly a dovednosti, stejně jako i dost přesnosti a strategii. Ne nadarmo se této hře také říká, že to jsou zimní šachy. 

 

O curlingu

Kde se vzal název tohoto sportu neexistuje shoda. Nicméně, většina zdrojů se shoduje, že začal ve Skotsku. Předpokládá se, že tomu tak bylo někdy na začátku 16. století, protože právě z té doby pochází vůbec první dochovaný curlingový kámen s vyrytým datem 1511. První písemná zmínka však pochází až z roku 1540. Objevuje se dokonce i na obrazech vlámského malíře Pietera Brueghela staršího. Kdysi se curling hrál na zamrzlém jezeře nebo rybníku. První profesionální dráha byla postavena v roce 1716 v Kilsyth Curling Clubu. Váha kamenů se pohybovala od 2 do 10 kilogramů. 

Jak na curling? 

Curling se provozuje na úzkém obdélníkovém hřišti o velikosti 45x4,5 metru. Stojí na něm proti sobě celkem 4 hráči, dva týmy po dvou hráčích. V každém kole se háže 8 kamenů, čili 2 na hráče. Po odhození si přitom můžete pomoci koštětem, abyste upravili dráhu kamene. Úkolem hráče je posouvat soupeřovy kameny tak, aby vaše vlastní kameny byly co nejblíže středu na druhém konci dráhy. Kameny se hází postupně, střídavě. Hra se hraje v několika kolech.  Zápas pak může trvat 8 až 10 kol. 

Ke curlingu potřebujete 

V prvé řadě kameny vyrobené z masivní žuly ve dvou sadách po čtyřech kamenech různé barvy. Vedle kamenů o hmotnosti zhruba 20 kilo potřebujete také kartáč, jímž se zametá povrch, po kterém kameny kloužou a pomáhá jim při pohybu, rychlostí a směrování. Dále pak potřebujete i posuvník, což je speciální vrstva teflonu, která je umístěna pod botami hráče, aby snadno klouzala po ledu. 

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz