Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Cvičební expander - jaký vybrat a jak ho používat

14.04.2023 00:00:00

Expander byl velmi populární v 80. a v 90. letech a je i nyní, po dlouhých letech zapomnění. Není se čemu divit, vždyť to je lehký a levný přístroj, který nahrazuje mnoho cvičebních přístrojů dostupných v posilovně a umožňuje posilovat prakticky všechny svalové skupiny v pohodlí domova. Chcete vědět, co je to expandér a jak s ním cvičit? Povíme vám to. 

Co je expandér? 

Expandér je malé tréninkové zařízení sestávající ze dvou rukojetí a spojujících gumy nebo pružiny. Můžete s ním provádět všestranná cvičení posilující různé svaly těla. Úspěšně nahrazuje činky a mnoho zařízení dostupných v posilovně. Expandér má nejčastěji podobu dvou plastových rukojetí spojených gumovými šňůrami nebo pružinami. V nenastavitelné verzi jsou trvale připevněny, ale u nastavitelných modelů lze šňůry odebírat a přidávat pro zvýšení nebo snížení zátěže. Velmi oblíbené byly před 50 lety, ale kvůli jejich omezenému použití byly nakonec nahrazeny univerzálnějšími modely s gumami. Při jejich výběru stojí za zvážení nejen odpor linek, ale i jejich počet. Délka expandéru by měla být přizpůsobena výšce. Vyšší osoby by měly mít delší a ti menší potřebují kratší. 

Jak s expandérem cvičit? 

Expandér umožňuje posilovat a protahovat prakticky všechny svalové skupiny - hrudník, paže, stehna i záda. Použít k tomu můžete různé techniky protahování linií přístroje rukama nebo i nohama. Před cvičením s pomůckou byste měli provést krátkou rozcvičku a po cvičení si pak protáhněte svaly. 

Výhody cvičení s expandérem 

Nahrazuje mnoho dalších sportovního a posilovacího příslušenství. 

Přístroj umožňuje posilovat všechny hlavní svalové skupiny a cvičit s ním můžete i v malé garsonce. Efektivita cvičení je přitom vysoká, protože svaly pracují jak při oddálení rukojetá, tak i při jejich přiblížení k sobě.Používají ho i fyzioterapeuti. Je lehký a zabírá málo místa, snadno si ho proto zabalíte také do kufru.  

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz