Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Cvičení se zátěžemi zápěstí a kotníků

26.12.2022 00:00:00

Na trhu jsou dostupná závaží na zápěstí i kotníky. Obojí závaží pomáhá zefektivnit trénink. Jde o snadný způsob jakým můžete zvýšit jeho intenzitu. Díky takto ztíženému tréninku budete schopni zaznamenat účinky cvičení ještě v rychlejším čase. Můžete také výrazně zkrátit dobu výkonu. Cvičení se zátěží jednoduše přináší lepší výsledky a tvaruje postavu. 

 

Se zátěží nemusíte cvičit pouze v posilovně, ale jde o ideální nástroj, který můžete použít i v rámci domácího tréninku. Pokud chcete vytvarovat svá stehna, vytvarovat své pozadí, zátěže na kotníky vám k tomu pomohou. Pomohou vám s hubnutím. Díky cvičení se zátěží pracujete na zvýšení vytrvalosti, síly a rychlosti. Cvičením posilujete srdeční sval a podporujete kardiovaskulární systém. Tonizujete s nimi svaly a uvolňujete své tělo. Hodí se nejen do klasického kardio nebo silového tréninku, ale i do pilates, jógy, kalanetiky nebo barnichova tréninku. 

Co s nimi cvičit? 

Můžete s nimi jednoduše zvedat nohy, dělat nůžky, dělat výpady, dřepy, houpat se a mnoho dalšího. Mimo toho se zátěží na kotnících můžete také chodit, běhat a také i skákat. To všechno bez zbytečného zatěžování kloubů. 

Jakou zátěž na kotníky si vybrat? 

Zátěže přitom mohou mít různou váhu. Jsou dostupné od půl kila do pěti kil, ale pokud s nimi chcete dosáhnout nějakého výsledku, pracujte s těmi dvoukilovými. Cvičení se závažími nad 5 kg se nedoporučuje, protože to způsobuje přílišný tlak na kloubní a vazivový aparát. 

Nevýhody a nebezpečí cvičení se zatížením kotníků

 • Zatížení kotníku zvyšuje tlak na kotník, což je spojeno se zvýšeným rizikem zranění. 
 • Kotník nemá prakticky žádné svaly a tak nedokáže zvládnout větší váhu. Není tedy možné neustále zvyšovat zátěž.
 • Různé studie poukazují, že častá chůze a běh s váhami na nohou může způsobit různá zranění nohou a je to spojeno i s problémy s klouby nebo šlachami. 
 • I když jsou na kotníku, vyvíjí tlak na kyčle a kolena. 
 • Vaše svaly a šlachy si po cvičení musí odpočinout, proto se vyvarujte dlouhodobého používání závaží, a to platí zvláště tam, kde jsou slabé klouby nebo kde byly v minulosti úrazy končetin. 
 • S cvičením začněte postupně. Pokud se tedy chcete vyvarovat úrazům. Nejprve začněte s 0,5 kg zátěží, pak s 1 kg, až se dostanete k 2 kg. Pozor, to platí i pro zkušené sportovce. 

Kontraindikace cvičení se zátěžemi kotníku 

 • poranění končetin
 • křečové žíly
 • problémy s klouby
 • nedávné operace
 • ledvinové kameny
 • kardiovaskulární choroby 
 • velká nadváha
Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz