Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Jak se starat o vodácké věci?

03.01.2023 00:00:00

Jednoduše, jako o vlastní. Nejen z důvodu, zbytečného utrácení peněz, ale také i z důvodu ochrany přírody. Vodácké věci jsou totiž ponejvíce syntetické a i když se na ně již používají i recyklované materiály, pokud se k nim nebudete chovat pěkně a budou se muset často kupovat nové, je to ztráta peněz i zbytečné zatěžování přírody. 

 

Plovací vesta 

Nosnou složkou každé plovací vesty je vzduch, který je uzamčený uvnitř v pórech. Při opakovaném mechanickém stlačení dochází ale k trvalému poškození. Vzduch může z vesty odcházet a ta pak neplní svou funkci. Naopak vás může dokonce ještě více táhnout ke dnu. S vestou proto zacházejte opatrně. Nikdy na ní neseďte!Nepokládejte na ni nic těžkého. Převážejte ji vždy uloženou navrchu zavazadla. Nesušte ji na přímém slunci. 

Neopreny

Neopren je sendvič vytvořený z nylonu, neoprenu a nylonu. Jde o speciální nylonovou látku, která obkloppuje neopren ze dvou stran. Pokud podléhá dlouhodobmu mechanickému tlaku, vymačká se, a proto ho minimálně překládejte a nedávejte ho na dno zavazadla. Sušte ho volně zavěšené bez kolíčků a ve stínu. Slunce mu totiž nedělá dobře. Vyhýbejte se také ostrým předmětům a chraňte ho další vrstvou. Noste neopren té správné velikosti. Malý neopren se rychleji ničí a příliš volný neplní svou funkci. Po nošení ho omyjte čistou vodou a nečistoty očistěte mýdlem, speciálním antibakteriálním roztokem a jemným kartáčkem. Čištění neoprenu prodlužuje jeho životnost a zamezuje tvorbě nepříjemného zápachu. Zipy promazávejte speciálním lubrikantem. Pozor si dejte ale na oleje, protože ty by ho poškodily. 

Bundy

Bundy jsou vodotěsné a paropropustné, protože jde o stejně speciální kousky oblečení, jako v případě funkční bundy na hory. Vodácké bundy jdou ale z jiných materiálů. Jsou podlepené speciální páskou, která zabraňuje průniku vody dírkou po jehle. Nicméně jsou velmi choulostivé k mechanickému poškození a nedělají jim dobře vysoké teploty. Vodácké bundy proto nikdy neperte v pračce. Dobře jim nedělají ani vysoké teploty. Bundy se perou ručně pracími prostředky, které vám doporučí výrobce. Nesušte je v sušičce, ani na přímém slunci.

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz