Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Jak vybrat to správné balanční kolo pro vaše dítě

07.12.2022 00:00:00

Balanční kolo obvykle bývá tím prvním kolem pro vaše dítě. Jde o nejdůležitější kolo v životě dítěte. Umíte ho vybrat? Jak by mělo vypadat? Podle čeho takové kolo vybírat? A kdy začít s výukou jízdy? 

 

Balanční kolo se stalo jednou z důležitých součástí vývoje dítěte. Doporučují ho pediatři, i fyzioterapeuti. Pomáhá ve správném vývoji dítěte a zabraňuje v rozvoji špatného držení těla. Děti, které se navíc naučí jezdit na balančním kole, snadno pak přejdou na svá první šlapací kola. Díky crossovému kolu se dítě snadno učí, co je v cyklistice nejdůležitější. Učí se na něm udržovat stabilitu a rovnováhu těla. Vytvoří si tím návyky potřebné pro pozdější cyklistické dobrodružství. 

Typy balančních kol

Výběr prvního balančního kola je obvykle pro rodiče oříškem. Přicházíme s malým návodem. 

Balanční kola je možné rozdělit podle materiálu, z něhož jsou vyrobeny: 

  • dřevěná balanční kola jsou těžší a mají omezené možnosti v nastavení výšky sedla a řídítek 
  • kovová balanční kola jsou vůbec ze všech nejtěžší, ale jsou zase velmi odolná 
  • plastová balanční kola jsou nejméně odolná, ale jsou zase lehká a jsou často z recyklovaných materiálů
  • hliníková kola jsou velmi lehká a zároveň i odolná

 

Vzhledem k vybavení rozlišujeme: 

  • balanční kola s brzdou, s níž se dítě naučí správným reflexům, ale kolo je těžší
  • nebo bez brzdy, kdy je kolo ultralehké, ale dítě se nenaučí brzdit

 

Balanční kola mohou mít kola: 

  • Napumpovaná, kdy pak mají lepší pohyb, lépe tlumí nárazy a jízda na nich je pohodlnější, nicméně je kolo těžší. 
  • S pěnovými koly je kolo lehčí, ale hůře jede a má nižší jízdní komfort. 

 

No a v neposlední řadě si pak všímejte i velikosti kola 

Na výběr máte z průměru kola 10’’, což jsou nejmenší kola, která mají nízký rám a umožňují jízdu i těm nejmenším dětem. Tohle kolo ale velmi brzy vyměníte za větší. Pak tu je kolo s průměrem 12’’, což je největší skupina kol a je to ideální balanční kolo pro děti mezi 2 až 4 lety. A potom tu je velikost kola 14’’, které je určeno pro vysoké děti nebo ty děti, které potřebují delší dobu učení. 

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz