Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Jaké oblečení ovlivňuje naši pohodu?

30.07.2022 00:00:00

Psychologie odívání je moderní dynamicky se rozvíjející se vědní obor, díky němuž se můžeme dozvědět o zajímavých věcech. Velmi často si neuvědomujeme, jak moc naše oblečení ovlivňuje to, jak se cítíme. A přitom je velmi důležité mít zcela ujasněno, co na sobě každý den nosíme. Dokáže nám to totiž dodat sebevědomí i optimismus. Bohužel se ale také stává, že nás může i deprimovat a způsobovat to, že se necítíme žensky. 

 

Jak oblečení ovlivňuje to, jak se cítíme? smyslné spodní prádlo vám třeba dodá sebevědomí

To, jak se cítíme dobře a pohodlně nejlépe ilustruje spodní prádlo. I když je zvenčí neviditelné, dokáže hotové zázraky. Pěkné spodní prádlo, i když je tedy pod oblečením, vám dodává sebevědomí. Díky tomu se také cítíme atraktivnější a upravenější. V důsledku toho se pak nebojíme postavit výzvám. Cítíme také větší svobodu jednání. Smyslné prádlo nám dodává jistotu v intimních vztazích s partnerem. Cítíme se přitažlivě, i přes drobné nedostatky na postavě. 

Ušpiněné tričko jako dámské pyžamo ubírá sebevědomí

Dělá to mnoho žen, ale není to správné. Velmi často není noční prádlo příjemné na pohled. K spaní si bereme oblečení, které už nikam jinam nosit nechcete. Je fajn, že chcete oblečení využít naplno, ale vzít si staré a flekaté tričko jako pyžamo , není ta nejlepší cesta. Připravujeme se tak o sebevědomí, cítíme se tak opomíjení, nehodní dobrého zacházení a nepřitažliví. Psychologie oblečení ukazuje, jak funguje naše podvědomí. Ekologie je důležitá, ale je lepší proměnit poškozené a flekaté oblečení v hadry, než ho dále nosit a tím se celkově negativně ovlivnit. 

Pozor, šedé a černé oblečení vyvolává negativní myšlenky

Podceňovat by se neměla ani barva oblečení. Psychologové prokázali, že v šedé se cítíme nevýrazní. Hnědá nás deprimuje a vyvolává negativní  myšlenky. Černé oblečení působí podobně. Je zajímavé, že právě tohle oblečení je pravidelně módní v podzimní a zimní sezóně. Stojí za to, tuhle šeď prolomit nějakými šťavnatými barvami, které nám zajistí pohodu. 

Barevné oblečení nám dodává optimismus

Barvy nám dodávají pozitivní energii, kterou tolik v práci potřebujeme. Velmi blahodárně na naši psychiku má trávová zeleň, červená, modrá, fialová, růžová.

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz