Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Jóga, meditace nebo pilates - Víte, co si vybrat?

29.01.2023 00:00:00

Jóga a pilates jsou podobně vypadající, ale přece jen rozdílná cvičení. Jóga je nejen o cvičení, ale i o duši a snaze vnést do života harmonii. Snaží se lidi duševně rozvíjet. Pilates se pak snaží stejně jako dynamický sport o hubnutí. Emoční stav pak ovlivňuje sekundárně. Neumíte si vybrat? Zkuste si je porovnat, třeba vám to potom půjde snáze. 

 

V čem se jóga liší od pilates? 

Jóga k nám dorazila z východní kultury. Zahrnuje provádění asán, tedy specifických jógových figur, dechového cvičení a meditace. Vztahuje se k vědomé práci s tělem a myslí. Má pozitivní vliv nejen na fyzickou kondici, tělo, ale i celkové zdraví a duševní pohodu. Je to skvělá podpůrná léčba deprese. Má blahodárný vliv na tělo i ducha. Inklinují k ní ti, co se zajímají o duševní rozvoj. Dovolí vám nahlédnout do sebe. Všechny pozice vyžadují maximální koncentraci. 

Co je pilates? 

Pilates se v mnohém podobá józe, ale má kořeny v západní kultuře. Cvičení se zaměřuje na zvýšení svalové síly a vytrvalosti. Důležité je pro ně i protažení a celková flexibilita, stejně jako i správné držení těla. Jde o vhodné cvičení pro lidi, kteří chtějí zhubnout. Jde o dynamické cvičení, u něhož se zapojí celé tělo. Efekt je vidět brzy. Záleží u něj na dýchání. 

Rozdíly 

Pro oba typy cvičení potřebujete podložku. Zaměřují se na překonání vlastního odporu a nastavení těla do polohy, která se zpočátku jeví jako neproveditelná. Potřebuje také vyvážené dýchání. Pilates se zaměřuje na fyzický rozvoj a má i psychologické pozitivní účinky. Jóga má pak hlubší duchovní rozměr. Pilates je daleko dynamičtější a zaměřený na rychlé hubnutí a formování postavy. Jóga vede hlavně ke zklidnění a meditaci. Pokud chcete tedy zhubnout a zlepšit svou vytrvalost, pilates je pro vás to pravé. Pokud chcete naopak zklidnit a přívést do života harmonii a minimalizovat stres, dobrou volbou je jóga.

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz