Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Jumping fitness - fakta a mýty

09.11.2022 00:00:00

Jumping fitness si získává na stále větší oblibě. Jeho příznivci zdůrazňují že během tréninku na trampolínách během hodiny cvičení spálí třikrát více kalorií než při běhání. U intenzivního cvičení můžete spálit za jednu hodinu cvičení až 1500 kalorií za hodinu. Mohou se mu věnovat lidé všech věkových kategorií a na různých úrovních pokročilosti. 

 

Co vás čeká na jumping fitness? 

Na hodinách jumping fitness vás nečeká pouze skákání nahorů a dolů, ale i motivační hudba, sprintování a střídání tempa s pomalejšími pasážemi. Zabrat nedostanou pouze vaše nohy, ale celé tělo. Skákání však nebude mít žádný negativní dopad na vaše klouby. 

Jumping fitness - základní informace 

Mezi největší výhody tohoto cvičení je posílení imunity organismu, posílení kardiovaskulárního systému, zvýšení kapacity plic, urychlení odvodů toxinů, zvýšení efektivity a okysličení. Velmi pozitivní je i to, že nezatěžuje klouby. Zvyšuje celkovou vytrvalost a také posiluje svaly celého těla. Podporuje rychlé spalování tuků, což vám umožňuje rychle zhubnout. Nicméně se nedoporučuje lidem s diskopatií a problémy s klouby nebo valgozitou chodidel nebo kolen. Je vhodný i při rekonvalescenci po úrazu. Ti, kdo pravidelně cvičí jumping jsou schopni déle pracovat, cítí se lépe, lépe spí a cítí se uvolněně. 

 

Jumping Fitness není hra pro děti

Pokud provádíte cviky technicky správně, pod dohledem zkušeného trenéra a při cvičení se řídíte jeho pokyny, neměli byste se při jumpingu obávat nějakého nebezpečí nebo problémů, s nimiž se potýkají profesionální akrobaté. Cviky naopak přinesou kýžené výsledky. 

 

Výhody jumpingu

  • Komplexní posílení svalů celého těla.
  • Posílení hlubokých vnitřních svalů.
  • Vysoký výdej a rychlé spalování tuků.
  • Příznivý vliv na kardiovaskulární systém, zvyšuje kapacitu plic a celkovou vytrvalost.
  • Vhodné cvičení i pro rekonvalescenci po poranění nebo v případě kloubních problémů. 

 

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz