Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Lezectví - vše, co potřebujete vědět o tomto sportu

29.10.2022 00:00:00

Lezectví je výborným sportem pro všechny ty, kteří potřebují pořádnou dávku adrenalinu a rádi si staví nové výzvy. I když se to může jevit jako sportovní disciplína, která je jen pro málokoho, není tomu tak. A proto stojí za to jej více prozkoumat. Podívejte se spolu s námi na výhody lezectví a co budete potřebovat na první tréninky. 

 

Lezectví, co je to za sport? 

Příznivci této sportovní disciplíny si cení hlavně bohatých možností. Nabízí široké spektrum sportovního vzrušení. Dá se rozdělit do třech hlavních kategorií: 

  • zimní lezení
  • klasické lezení 
  • hákové lezení 

 Dále je pak tento sport klasifikován podle mnoha dalších faktorů, jako toho, jaké vybavení sportovci používají. Nesmírně důležitým prvkem jsou rovněž i podmínky, v nichž se disciplína provozuje. Je možné ho rozlišit také i na horolezectví, stěnové lezení, vícestěnné lezení a lezení po skalách. 

 

Druhy lezectví

Horolezectví 

Horolezectví vyžaduje velkou fyzickou aktivitu pod širým nebem. Pěstuje se na skalnatém terénu. V zimě se lezení po skalách nepraktikuje. Disciplína je určena pro dvě osoby, kdy jedna leze a druhá ho jistí. 

Lezení po laně

Existuje čím dál tím větší počet zařízení, v nichž můžete lézt po tzv. panelu. Jde o umělou stěnu, která je perfektním řešením pro všechny ty, kteří se lezení teprve učí a je užitečná i tam, kde se člověk připravuje na náročnější výzvy v terénu. 

 

Vícestěnné lezení 

Tzv. velká stěna je jedním z nejpokročilejších druhů lezení, který je určený pro profesionály s dlouholetými zkušenostmi. Sport vyžaduje dokonalé dovednosti, trpělivost a specializované vybavení. Na některých stěnách stráví sportovci i několik dní. 

 

Lezení po ledu 

Pro milovníky zimního lezení tu je možnost lezení po ledu. I toto je velmi náročný druh lezectví a mohou si ho dovolit jen ti nejlepší profesionálové, kteří se lezectví věnují řadu let. Velmi důležitá je u tohoto sportu příprava i ta správná výbava. 

Klasické lezectví 

Klasické lezectví používá pouze jistící náčiní, nic jiného. 

Smíšené lezectví

Smíšené lezectví je pak to co umožňuje kombinovat lezení po skalách a po ledu. 

 

Pískovcové lezectví 

Pískovcové lezení nepoužívá kovové samojistící prostředky, ani magnézium. 

Hákové lezectví 

Při tomto způsobu lezení se používají háky, které jsou již umístěné na skalách. 

Bouldering 

Jeden z nejnovějších druhů lezectví, lezení, se věnuje v překonávání velkých balvanů behem cesty. Je to hodně nebezpečné, protože se u toho nepoužívají horolezecká lana a nejsou tedy jištění. 

 

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz