Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Proč muži přestali nosit skládané kalhoty

30.09.2022 00:00:00

Jedním ze základních kamenů klasického pánského šatníku jsou řasené kalhoty. Ať už je nosíte jako součást obleku nebo samostatně, jsou pohodlné a nadčasově elegantní. Plisované kalhoty se ale dneska neshánějí snadno a je to ve skutečnosti čím dál horší. 

 

Co jsou plisované kalhoty? 

Plisované kalhoty jsou zjednodušeně řečeno kalhoty se záhyby. Ty záhyby jsou ve tvaru písmene "Zet", vylisovaných a všitých do oděvu tak, aby se řídil objem látky, který má poskytnout kalhotám tvar a také umožnit i větší rozsah pohybu. Kromě kalhot tyto záhyby najdete i na bundách, košilích, sukních. Některé záhyby jsou všity přímo do pasu kalhot, jiné se pasu úplně zřeknou. Záhyby mohou směřovat dovnitř jako přední záhyby nebo směrem ven jako obrácené záhyby. 

Historie plisovaných kalhot

Plisování tak, jak ho známe dnes, vzniklo ve dvacátých letech 20. století. Původní plisování však ve skutečnosti vzniklo ještě o 100 let dříve, přesněji ve 20. letech 19. století. Bylo to někdy mezi lety 1811 a 1820. Šlo o delší kalhoty, které obkreslovaly tělo a držely je šle nebo podvazky. Někdy se podobaly kozáckým kalhotám nebo pyžamovým kalhotám. Podobné jsou i krátké kalhoty, které končí těsně pod koleny. Ty se objevily v 60. letech 19. století a používaly se zpočátku  jen ke sportu. Na začátku 20. století se vyvinuly kalhoty pod kolena. Ty nosily vesměs jenom na venkově. Nicméně, Edward VIII. si je vzal do Ameriky v roce 1924. Nejvíce plisované kalhoty byly vidět ve třicátých a čtyřicátých letech nejvíce, byly totiž ohromně módní. Součástí obleku se postupně dostaly do šatníků na celém světě a součástí obleku jsou od čtyřicátých let do šedesátých let. Na scénu se po menší pauze opět vrátily v osmdesátkách a pak už se ze světa zase postupně vytratily. 

Proč se plisované kalhoty přestaly nosit? 

  • Záhyby mohou působit nelichotivě, pokud jsou špatně vytvořené. 
  • Některé látky nejsou dobré pro tvorbu záhybů. 
  • Dnes se již příliš tyto kalhoty nenosí. Nosí se tepláky a rifle. 
  • Plisované kalhoty se ponejvíce nosí do práce. 
  • Plisované kalhoty potřebují velké množství látky, což navyšuje cenu kalhot.
Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz