Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Rozdíl mezi bílým tričkem za stovku a za tisícovku

21.10.2021 00:00:00

Pozastavili jste se někdy, co na těch bílých tričkách je, když naprosto stejné bílé tričko je možno pořídit za stovku, ne-li dokonce za padesát korun a jinde úplně to samé (aspoň tak se vám to zdá) prodávají za tisícovku? Přijde vám to jako nehoráznost a okrádání? Tak si přečtěte tento článek. I my jsme se nad touto skutečností pozastavili a tohle jsme zjistili.

 

I když se to nezdá, rozdíl není pouze v značce. A pravdou také je, že byť jde o obyčejná bílá trička, nemusí být shodná. Lišit se mohou v typu tkaniny, výrobním procesu, způsobu ušití. Ve skutečnosti je toho celkem dost, co může cenu bílého trička ovlivnit. Začněme ale pěkně od počátku. 

Látka trička

Látka dělá tričko tričkem. Nejvyužívanějším materiálem pro výrobu triček je bavlna. I ta může být různá. 

  • Čím déle bude vlákno předeno, tím bude jemnější. 
  • Krátká vlákna v přízi vytváří uzlíky a čím jich je více, tím méně je látka hladká, ale texturovaná.
  • K těm nejkvalitnějším bavlnám náleží Sea Island bavlna, egyptská bavlna a Pima bavlna.
  • Pokud se při výrobě k bavlně ještě přidá navíc elastan, dělá ji více elastickou. Látka toho více vydrží, může se více přizpůsobit. I to však navyšuje cenu materiálu. 
  • No a pak je také pravda, že existují značková bavlněná vlákna a taky neznačková bavlněná vlákna. I to ovlivňuje finální cenu triček. 
  • Procesy zvané jako mykání a česání navyšují náklady na konečný produkt. Mykaná bavlna představuje způsob kartáčování vláken před jejich kroucením do příze. Případné následné česání vás zbaví všech krátkých kousků v přízi. Dává jí hladký povrch. Výsledkem je kvalitnější příze, která je ovšem dražší. 
  • Příze obohacená o syntetické textilie je zase levnější. 
  • Značka trička není zárukou toho, že k jejich výrobě nebyla použita levná vlákna. A že v reálu neplatíte pouze za značku. 

Dalším faktorem je pak výroba

Dalším faktor, jenž ovlivňuje cenu finálního výrobku, čili trička, je jeho výroba. Za výrazným rozdílem v ceně však nestojí. V případě, že je totiž tričko vyráběno v Asii, nemusí stát prakticky nic. Cena za hodinu práce je v těchto zemích velmi nízká a mnohdy nedosáhne ani  padesáti centů. Cenu snižuje i jejich množství, kolik jich bylo najednou vyrobeno. Cenu trička pak rovněž ovlivňují i přepravní náklady. Dovozní clo je ovlivněno stylem oděvu, obsahem vláken a zemí výroby. V neposlední cenu bílého trička ovlivňuje i to u koho se prodává. Platíte zde za prestiž a výsadu vlastnit něco z dané firmy. 

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz