Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Seznamte se s inteligentním spodním prádlem, hudbě budoucnosti

05.09.2022 00:00:00

Moderní doba je spojena s moderními technologiemi. Ty v poslední desítce let dost výrazně zasahují i do světa prádla. Mysleli jste si, že už vaše prádlo chytřejší být nemůže? Tak to jste na omylu. Jedno inovační centrum vyvinulo tak chytré spodní prádlo, že se může stát jedním z nejspolehlivějších způsobů, jak odhalit a předcházet zdravotním problémům. 

Princip chytrého spodního prádla

Toto inteligentní spodní prádlo má v sobě totiž biometrické senzory, které měří kvalitu spánku, aktivitu, úroveň stresu, teplotu i EKG. Spotřebitelé, kteří nosí toto supermoderní prádlo odesílají data do odpovídající aplikace, která analyzuje poskytnutá data a pak vytváří vyhodnocení spojené s doporučením změny životního stylu. 

Chytré spodní prádlo pomáhá s diagnostikou 

Vědci těmito moderními kousky spodního prádla již brzy budou schopni nahradit neohrabaná a neforemná zařízení, které se doposud pro sledování zdraví používají. Máme tím na mysli chytré hodinky, hrudní pásy a podobně. Vše, co je nepohodlné, nahradí v budoucnu pohodlné chytré oděvy. Poskytovatelé zdravotní péče a vývojáři věří, že podobné technologické pokroky povedou ke zlepšení zdravotní péče a také k lepším zdravotním výsledkům. 

Co umí chytré oblečení? 

Senzory jsou zabudovány přímo v textiliích, kdy jsou tam vetkány jako další vlákna nebo se přiloží k horní části látky. Oblečení se pak nosí přímo na těle. Oděvy jsou vyvíjeny tak, aby dokázaly diagnostikovat úrovně nepohodlí u amputovaných s jejich umělou končetinou, vyhodnotí vzorce výkonu u sportovců, mohou poskytnout svalům i malé elektrošoky k nakopnutí, dokáží probudit ospalé řidiče, aby nedošlo k nehodě, změří funkci ruky u pacientů s neurologickými poruchami a zlepšuje bezpečnost hasičům a záchranářům s pomocí sledování jejich srdeční frekvence a tělesné teploty.

Budoucnost chytrého oblečení 

Počet textilu i aplikaci na trhu neustále stoupá a výběr je obrovský. Aktuálně tento textil používají armády, vesmírní pracovníci, své místo má i v automobilovém průmyslu, sportu, fitness a jinde. Tím, že se toto odvětví ohromně rozrůstá, je jen otázkou času, kdy se povede do senzorů začlenit upozornění, kdy si vzít inzulín nebo se napít sklenice vody.

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz