Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Tréninkové masky, co byste o nich měli vědět?

10.10.2022 00:00:00

Tréninkové masky zůstanou snad navždy. Jsou účinné? Mnoho řad je vychvaluje a mnoho o nich zase pochybuje. Tak, jak to s nimi je? 

 

Tréninkové masky slouží k simulaci výškového tréninku. Podle reklamy prý zlepšují výkon sportovců napodobováním efektu vysoké nadmořské výšky. Navíc údajně také zlepšují objem plic a zvyšují množství kyslíku dodávaného do kapilár. 

Výškový trénink

Výškový trénink přitom zahrnuje nepřetržitý trénink pro dva až tři úrovně s nízkým obsahem kyslíku. Je to za účelem zlepšení výkonnosti u profesionálních běžců a vytrvalostních sportovců. Zvyšuje to počet červených krvinek a hematokrit. 

Co jsou tréninkové masky? 

Masky jsou podobné těm ochranným, protože zakrývají nos a ústa. Jsou vyrobeny z neoprenu, materiálu, který se dá snadno upravit, dobře saje pot a dá se prát. Na koncích mají suchý zip, který zabraňuje průniku kyslíku dovnitře přes různé části ventilů k tomu určených. Ty sekce chrání také před prachem, vodou a pískem. 

Proč je dobré nosit masky? 

Studie zhodnotily fyzické a psychologické účinky vysokohorského tréninku na závodní sportovce. Připravují i sportovce na soutěž v prostředí s nízkým obsahem kyslíku. Učí sportovce dýchat. Pomůže to předcházet únavě. Naučí vás optimalizovat a řídit zásobování kyslíkem. Zlepšuje výzkum. Je prokázáno, že tréninkové masky výrazně zlepšuje hladinu kyseliny mléčné, zvyšuje sílu a vnímanou námahu. Zvyšují kapacitu plic a maximalizují příjem kyslíku. Sportovec dýchá hlouběji a plíce rozšíří svou kapacitu. Výzkum rovněž ukázel, že v kombinaci se silovým tréninkem může vést k svalové hypertrofii. 

 

Opravdu fungují? 

Dříve, než je ale začnete používat, měli byste navštívit odborníka, abyste předešli možným komplikacím. Nejsou totiž pro každého. A co se týká jejich účinku, odborníci dospěli k závěru, že trénink s maskami po dobu 4 až 6 týdnů dokáže zlepšit funkci svalů dýchacího systému. Jejich používání není účinné na stimulaci anaerobního tréninku.

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz