Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Triky na padající punčochy, které by měla znát každá žena

29.01.2024 08:00:00

Padající punčochy představují nepříjemný problém, který může zničit i jinak dokonalý outfit. No a kromě toho také náladu. Nebojte se, existuje naštěstí mnoho osvědčených způsobů, jak tomuto nepříjemnému dění předejít. Máme pro vás osvědčené triky, které by měla znát každá žena, aby si užila pohodlí punčoch a nemusela se bát, že jí spadnou. 

Image by Victoria from Pixabay

  1. Vyberte si tu správnou velikost 

Prvním a nejdůležitějším krokem je výběr té správné velikosti punčoch. Pokud jsou příliš velké, mají tendenci klouzat. Jestli jsou zase příliš malé, mohou způsobit nezdravý tlak na vaše nohy. Dejte si proto záležet na výběru té správné velikosti. 

2. Vyberte si samonosné modely 

Záchytné punčochy jsou skvělým řešením, protože mají kolem horní části speciální elastický pás, který jim pomáhá zůstat na místě. Díky tomu jsou méně náchylné k pádu než tradiční punčochy, které vyžadují speciální pásek, který je drží pod kontrolou. 

3. Jemně se navlhčete nohy 

Někdy může suchá kůže způsobit, že punčochy snadněji sklouznou. Použití hydratačního mléka nebo krému na nohy může pomoci udržet punčochy na místě. Než punčochy obléknete, ujistěte se, že se hydratační krém dokonale vstřebal. V opačném případě může být účinek opačný a punčochy vám sklouznou z těla. 

4. Punčochy si navlékněte opatrně 

Při oblékání punčoch buďte jemní a opatrní. Netahejte je příliš silně, což může vést k poškození a zvýšit riziko pádu. Punčochy nemohou být příliš těsné, protože při chůzi spadnou. 

5. Zajistěte punčochy pásy

Můžete také zvážit připevnění punčoch ke spodnímu prádlu (opasku) pomocí speciálních klipů nebo háčků. Jedná se o dodatečnou ochranu proti uklouznutí. 

6. Buďte opatrní s oleji a mléky na nohy 

Již výše jsme psali, že hydratace je velmi důležitá. Pro nošení punčoch si však musíte dávat pozor! Pokud na nohy používáte oleje nebo balzámy, snažte se jim vyhnout v oblasti, kde si punčochy navlékáte, nebo si nohy před navlékáním dobře namažte, aby se látka stihla vstřebat. Hydratační přípravky mohou ztěžovat udržení punčochy na kůži. 

7. Experimentujte s různými značkami a typy punčoch 

Každé ženě vyhovuje něco jiného. Různé značky a typy punčoch se mohou chovat jinak. Nebojte se tedy experimentovat s různými možnostmi, abyste našli to, co vám vyhovuje.

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz