Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Víte, proč nevěsty nosí svatební závoj?

17.04.2023 00:00:00

Uvažovali jste nad tím, proč nevěsty nosí závoj? Tradice nošení svatebního závoje sahá až do starověkého Říma. Tam jej nevěsta měla přehozený přes obličej proto, aby když bude kráčet uličkou, zmátla zlé duchy, kteří by chtěli zmařit její manželské štěstí. 

 

Později pak svatební závoj získává i jinou symboliku. S příchodem křesťanství to měl zpočátku těžké, oblíbeným doplňkem se opět stal až díky svatby královny Viktorie.

Závoj je navržen tak, aby skryl vlasy a obličej nevěsty. 

Tradice nošení svatebního závoje

Nevěsta zahalená prošla uličkou, v doprovodu svého otce, který ji na svém konci předal ženichovi potom, co mu ji představil a odkryl její tvář. Alternativně závoj může zvednout i ženich ve chvíli, kdy má políbit nevěstu pro stvrzení manželství. Tento okamžik byl kdysi velmi významný. V minulosti často ženich viděl nevěstu právě v tento okamžik vůbec poprvé. Ze zcela pochopitelných důvodů to proto tehdy bylo nezbytné vybavení každé nevěsty. Inu ano, potřebovaly to obzvláště ne příliš pěkné nevěsty, u nichž by hrozilo, že by si tuto často obchodní transakci, ženich přece jen před svatbou rozmyslel. 

A jaká je dnešní symbolika svatebního závoje? 

Dnes je svatební závoj považován za moderní svatební tradici, jež symbolizuje nevěstinu nevinnost a čistotu. Některé ženy v něm vidí rituál, který k svatbě jednoduše patří. Není však povinné ho nosit. Je to na každé ženě, pro co se rozhodne a jaký závoj si vybere. Může být klidně i bez závoje. Nicméně, pokud chcete svůj svatební outfit ozvláštnit, je svatební závoj dobrou volbou. Stejně jako pokrývka hlavy nebo pláštěnka. 

Pádné důvody, proč si na svou svatbu vzít závoj

Vzhledem k tomu, že dnes je to jen na vás, co si na svatbu vezmete, dobře si vše zvažte. I svatební závoje jsou různé a mohou se nosit rozličným způsobem. Je dobré si ho vyzkoušet a podle toho se rozhodnout, zda je pro vás to pravé nebo ne. Mnoho žen říká, že teprve až se svatebním závojem se cítily jako skutečné nevěsty. 

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz