Plavky 

Už teraz pre Vás máme ponuku  plavky  2021. Tešiť sa môžete na   dámske plavky . U nás nájdete ako tak obľúbené  jednodielne plavky , tak aj  dvojdielne plavky . Nezabúdame ani na mužov - pánske plavky . Holky mladšieho veku zaujmú dievčenské plavky. Ako novinku zaradíme do predaja Litex plavky. Pokiaľ si potrpíte na značkový tovar, tak vás iste zaujmú  luxusné plavky . Ak je plávanie vašim koníčkom, pozrite sa na športové plavky. Mamičky iste uvítajú  dojčenské plavky . A zo starých kolekcií urobíme plavkový výpredaj.

 
 

Luxusná spodná bielizeň 

Eshop luxusnipradlo.cz je tu pre Vás už 15 rok. Od začiatku sme sa špecializovali na  luxusnú spodnú bielizeň , ale vypočuli sme priania ďalších zákazníkov a ponúkame  spodnú bielizeň  pre všetky kategórie. U nás si teda určite vyberiete. Luxusná bielizeň  značiek ako  Anita , Calvin Klein,  Felina , Naturana,  Obsessive , Selmark,  Triola  a  Triumph . Pre pekné chvíle sa pozrite na široký výber erotickej bielizne , predovšetkým  korzety ,  nočné košieľky ,  tangá a rafinované  nohavičky . Nezabúdame ani na spodnú bielizeň pre mamičky -  materské  podprsenky  Anita a iné. Kto pôjde na dovolenku, uvíta ponuku plaviek. Dámske  plavky  ponúkame ako jednodielne, tak dvojdielne, odvážne bikiny a monokiny. V zimných mesiacoch sa príjemne zahrejete v županech.Dámské  župany  a pánske od značiek Taubert a Vestis sú kvalitné a luxusné. Našim cieľom je, aby ste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamätali ako Váš obľúbený obchod pre  spodnú bielizeň  a dámske spodné prádlo, ale aj  pánske spodné prádlo  hľadali vždy u nás. Luxusná bielizeň .sk je pre vás zárukou a garancie kvalitného eshopu.

 
 

Spodná bielizeň 

Väčšina ľudí si už pod pojmom  spodnú bielizeň  predstavuje ľahko provokujúce sexy  podprsenky , nohavičky , či neodolateľná  tangá.  Sexy dámske spodné prádlo nemusí byť však nutne vyrobené z čipky, či saténu, ale aj kvalitná bavlna môže byť zárukou neodolateľnosti bielizne. Hlavne však záleží na strihu a štýlu prevedení, koľko bude mužovi povolené, aby videl a naopak zatajené, aby si sám domyslel. Sexy  dámske spodné prádlo  bude však krásnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale tiež aj pre vás.

 
 

Luxusná bielizeň a plavky 

Spodná bielizeň  predávame už 12 rokov a sme naozaj špecialisti. Okrem eshopu, predávame  spodná bielizeň  tiež v kamenných predajniach. Konkrétne v Ostrave máme štyri predajne. Dve predajne SARA, predajňu GEMINI a značkový obchod Triumph. Ďalej máme predajňu v Košiciach a tiež dve v Brne. To je pre Vás zárukou, že spodnej bielizni rozumieme. Pre nákup Vám odporučíme najpredávanejšej značky spodnej bielizne. Zákazníčku veľmi radi kupujú spodnú bielizeň Triumph, ďalej špecializované spodná bielizeň na nadmerné veľkosti a to spodnú bielizeň Anita a Felina. Mladé slečny u nás rady nakupujú talianskej spodné prádlo Lormar a Sielei. 
Leto sa blíži míľovými krokmi a je čas sa pozrieť po nových plavkách. Plavky  pre túto sezónu budú opäť veľmi krásne a odvážne. Hitom budú bikini, ale klasické jednodielne a dvojdielne plavky budú vévédit predajom.  Plavky  2021 môžete u nás nakupovať už teraz.

   

župany 

Vyberte si z našej ponuky županov pre mužov aj ženy. V ponuke máme  dámske i  pánske župany  rôznych veľkostí, vzorov i farieb. Pre chladné večery aj príjemná rana, máme pohodlné froté župany, ktoré sú nielenže pohodlné, ale tiež vás ochráni pred prechladnutím az tela odstráni posledné kvapôčky vody. Saténové a bavlnené župan y sú ideálne pre letné obdobie. Keď mu hľadáte ideálny darček, odporúčame luxusné  župany  značky  Bugatti ,  Vestis alebo  DKaren . 

   

Víte v čem se mezi sebou liší moderní a společenský tanec?

18.02.2023 00:00:00

 Tanec je jednou z pohybových aktivit, která nás doprovází od počátků světů. Vyvíjel se tisíce let až dosáhl soudobé moderní podoby. Rozdělit ho můžeme na společenský tanec a moderní tanec. Mají společné jádro, jde o tanec, ale jsou z jiné doby a dost se od sebe jinak liší. Chcete vědět více? 

 

Kdy vznikl moderní tanec? 

Je obtížné přesně definovat, kdy moderní tanec přesně vznikl. Jeho počátky najdeme zhruba v prvním desetiletí minulého století. Největší rozvoj však zaznamenal teprve až v šedesátých až osmdesátých letech minulého století. V té době se totiž začala rozvíjet popkultura, což mělo pozitivní vliv i na tanec. V té době vznikl breakdance, dancehall, jazz, hip hop, popping nebo locking. 

 

Co je moderní tanec? 

Moderní tanec sází na vysokou úroveň tanečníka, který chce ukázat vše, co v něm je. Chce vyjádřit štěstí, vztek, nevraživost, lítost, nenávist, smutek, zklamání. Emoce v něm tedy hrají velkou roli a dodávají celému tanci hloubku. Moderní tanec je autentický a je příjemné ho sledovat. 

Jaké známe typy moderních tanců? 

Breakdance se například vyznačuje energickými pohyby a akrobacií. Hlavními prvky jsou drobné pohyby prováděné ve stoje, energická akrobacie, která vyžaduje velké úsilí a figury, u nichž tanečník ztuhne v jedné poloze. Důležitá je i práce nohou. 

Modern jazz je spojením klasického tance a baletu. 

New style je spojením všech stylů moderního tance. Zahrnuje prvky hip hopu, poppingu, lockingu, dancehallu, moderního jazzu a podobně. Používají ho největší hvězdy popu a hip hopu. 

 

Společenský tanec

Společenský tanec vznikl mnohem dříve než moderní tanec. Její druhy se vyvinuly v průběhu staletí z národních tanců Evropy a Ameriky. 

Nejdůležitější jsou: 

 • valčík 
 • quickstep
 • foxtrot
 • walz
 • tango 
 • polka
 • samba
 • cha cha
 • rumba 
 • jive
 • paso doble

 

v šedesátých letech se k nim přidružil ještě i twist. 

 

Rozdíly mezi společenským tancem a moderním tancem

Společenský tanec se tančí ve dvojici. Figury jsou komplikované. Moderní tanec se tančí v týmech, samostatně a pokud v páru, tak spočívá v provádění synchronizovaných pohybů. Společenský tanec většinou vypráví příběh. To ale v poslední době je i u moderního tance, tam jsou ale navíc i emoce. Moderní tanec je také více dynamický.

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz