Našli jsme pro Vás 1 produktů v kategorii Pančuchy v spreji. Prodáváme jen prověřené luxusní Pančuchy v spreji vysoké kvality. Na veškeré Pančuchy v spreji Vám nabízíme cenovou garanci, záruku 24 měsíců a možnost výměny do 30 dnů. Nakupujte levné Pančuchy v spreji za internetové ceny.

Eshop Luxusnipradlo.cz Vám nabízí největší výběr Pančuchy v spreji.

Nechcete vystavovať svoju pokožku nebezpečným vplyvom slnečného žiarenia a napriek tomu sa chcete chváliť krásne hnedou pokožkou? Tak práve pre Vás sú tu Pančuchy v spreji a Telový Make-up AirStocking pre žiarivú pokožku bez nedokonalostí.

Pančuchy v spreji, čiže AirStocking, sú špeciálne pančuchy dodávané vo forme špeciálneho púdru. Sprej obsahuje častice jemného hodvábu, ktoré stačí len nastriekať na pokožku a rozotrieť dlaňami. Tieto pančuchy novej generácie vám dodajú pocit hebkosti a slobody. Nohy v týchto pančuchách vyzerajú krásne hladko a zvodne. A čo viac, nehrozí vám vďaka nim zaparenie, zbytočne nohy nesťahujú a chránia ich pred spálením, pretože majú UV filter. Užite si dokonalého vzhľadu vašich nôh. Pančuchy v spreji vašim nohám dodajú krásny vzhľad bez škvrnky (žiadne jazvy, modriny alebo rozšírené žilky), a pritom sú pančucháče v spreji úplne transparentné.

Nechcete vystavovať svoju pokožku nebezpečným vplyvom slnečného žiarenia, a napriek tomu sa chcete chváliť krásne hnedou pokožkou? Tak práve pre Vás sú tu Pančuchy v spreji a Telový Make-up AirStocking pre žiarivú pokožku bez nedokonalostí.

Stránky môžu obsahovať produkty určené pre staršie 18-tich rokov.

Je mi viac ako 18.

vstúpiť
odísť
Tvorba a prenájom eshopov BINARGON.cz